Dolar 32,5568 0.02%
Euro 35,0361 0.43%
Gram Altın 2.429,41 0,26%
Çeyrek Altın 4.131,00 0,27%
Yarım Altın 8.388,00 0,27%
Tam Altın 16.294,20 -0,61%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
ÇEDAŞ, Cumhuriyet’in 100. yılını  “Türk Bayrağı”nın renkleri ile kutluyor

ÇEDAŞ, Cumhuriyet’in 100. yılını “Türk Bayrağı”nın renkleri ile kutluyor

ABONE OL
30 Ekim 2023, 13:20:00

Cumhuriyet’in 100. yılı ülke genelinde büyük bir coşku yaratırken ÇEDAŞ, kutlamalara Türk Bayrağı’nın renkleri ile katıldı. Tokat’ta Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı’nın aydınlatma ışıklarını “kırmızı-beyaz”a çeviren ÇEDAŞ, Sivas’taki genel müdürlük binasını da bayrağımızın renkleri ile aydınlatıyor.

CEDAS 29 EKIM

 Bağımsızlık, özgürlük ve çağdaşlık yolunun başlangıcı olan Cumhuriyetimizin 100. yılı ülke genelinde büyük bir coşku ile kutlanırken Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) da bu heyecana Türk bayrağının renkleri ile katıldı. Tokat’ta Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı’nın aydınlatma ışıklarını “kırmızı-beyaz”a çeviren ÇEDAŞ, 27 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında caddeyi Türk bayrağının renkleri ile aydınlatacak. Bu arada ÇEDAŞ’ın Sivas’ta bulunan genel müdürlük binası da yine bu tarihler arasında 100. yılın kutlamalarının simgesi olarak kırmızı-beyaz renklerle aydınlatılacak.

CEDAS 29 EKIM 3

CEDAS 29 EKIM 2

default

“TÜM ENERJİMİZ İLE CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI KUTLUYORUZ”

Cumhuriyet’in ilanı ve ardından gerçekleştirilen reformlar ile Türkiye’nin çağdaş ülkeler arasında yerini aldığını ifade eden ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, “Hedefimiz bu ülkenin aydınlık geleceğine hizmet etmek, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşamasını sağlamak. Tüm enerjimiz ile Cumhuriyetimizin 100. yılını yürekten kutlarken, bazı caddelerimizi sembolik olarak bayrağımızın renkleri ile aydınlattık. Yine genel müdürlük binamız da 10 Kasım tarihine kadar kırmızı-beyaz ışıklandırılacak. Bayrağımızın sonsuza kadar bu göklerde dalgalanması en büyük dileğimiz. Bayrağımızın renkleri ile yaptığımız bu aydınlatmaların, bu tarihi anın coşkusunun ışığı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Genel Müdür Kıvılcım, Tokat Valiliği ile işbirliği yapılarak gerçekleştirilen aydınlatmalardaki renk değişikliğinin yaya ve araç trafiğine olumsuz bir etkisi olmayacağını da dile getirdi.

Niyazi Kivilcim

ÇEDAŞ, Cumhuriyet’in 100. yılını “Türk Bayrağı”nın renkleri ile kutluyor yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

DİKKAT!  TURHAL KÖYLERİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet