Dolar 32,6458 -0.47%
Euro 34,9802 -0.77%
Gram Altın 2.425,67 -0,80%
Çeyrek Altın 3.998,00 -0,87%
Yarım Altın 7.989,00 -0,88%
Tam Altın 15.878,36 0,75%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
CC-Link IE TSN tüm endüstrileri geleceğe hazırlıyor

CC-Link IE TSN tüm endüstrileri geleceğe hazırlıyor

ABONE OL
09 Kasım 2023, 16:26:00

Dijital dönüşümün hız kazandığı günümüzde endüstriyel haberleşmede Zaman Duyarlı Ağ (TSN) teknolojisinin sesi giderek yükseliyor. Japonya merkezli CLPA (CC-Link Partner Association) geliştirdiği CC-Link IE TSN ağ teknolojisi ile gıda, ilaç, beyaz eşya, otomotiv ve bina otomasyonu gibi pek çok farklı sektörde makine ve proses kontrolü için ideal çözümler sunuyor. Bütünleşik haberleşmeyi Sanayi 4.0’ın merkezine yerleştiren TSN teknolojisinin tüm endüstrileri geleceğe hazırladığını kaydeden CLPA Türkiye Müdürü Önder Şenol, “Performans ve işlevselliği üst seviyeye taşıyan CC-Link IE TSN teknolojimizle tüm endüstrilerin Sanayi 4.0’ın getirdiği bütünleşik haberleşme ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

CLPA Turkiye Muduru Onder Senol 085116858

Üretim endüstrilerinin yakın markajında olan Sanayi 4.0 hızlı ve güvenilir haberleşmeyi zorunluluk haline getiriyor. Sanayi 4.0 için kritik önem taşıyan hız kriterini yüksek düzeyde karşılayan CLPA’nın Zaman Duyarlı Ağ (TSN) teknolojisi CC-Link IE TSN ise tam da bu noktada üretilen yüksek hacimlerde verilerin üst seviye güvenilirlikte ve zamanında iletilmesini sağlıyor. Sanayi 4.0’ın bir getirisi olarak endüstrilerin hızlı değişen dinamiklerine uyum sağlayabilen CC-Link IE TSN, esnek üretim hatları oluşturarak üretkenliği artırıyor. Standart endüstriyel Ethernet’i son derece düşük gecikmeyle birlikte gerçek zamanlı bir haberleşme sistemine dönüştürebilen CC-Link IE TSN, bu özelliğiyle sanayide yaşanan değişikliklere kolay uyum sağlayabilen esnek üretim hatlarını oluşturuyor.

CLPA Logo 2 1 085117581 CC Link IE TSN Key visual data 085117408

Yüksek performans, hız ve işlevsellik bir arada

CC-Link IE TSN ile yüksek performans, hız ve işlevselliği aynı anda sunduklarını söyleyen CLPA Türkiye Müdürü Önder Şenol, “Büyük fark yaratan endüstriyel ağ teknolojisi CC-Link IE TSN, tüm veri bağlantılarıyla cihazlar arasındaki haberleşmeyi sağlayarak fabrikaları verimliliğin temel bileşeni olan hıza ulaştırıyor. Bu noktada rakiplerinden farklılaşan CC-Link IE TSN, saniyede 100 megabit ile haberleşebilen endüstriyel haberleşme sistemlerinden tam 10 kata kadar daha hızlı sonuç sunuyor ve saniyede 1 gigabit ile haberleşebiliyor. Yüksek hızlı ve büyük hacimli iletişim kabiliyeti sayesinde üretimde kayda değer artış sağlarken üretim hattının durmasından kaynaklanan maliyetleri de azaltıyor. Üreticiler rekabette bir adım öne geçmek, müşterilerini bugün ve gelecekte yükselişe ulaştırmak, ölçeklenebilir bir platform sağlamak için CC-Link IE TSN’den faydalanıyor” ifadelerinde bulundu.

DİKKAT!  9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ

 

Makine ve proses kontrolü için ideal çözümler

CC-Link IE TSN’nin gigabit bant genişliği ve TSN fonksiyonlarını birleştiren ilk açık endüstriyel ağ olarak endüstrilere rehberlik ettiğini belirten Önder Şenol, “Üretimde rekabet gücünü artırmaya katkıda bulunan CC-Link IE TSN teknolojisiyle gıda, ilaç, beyaz eşya, otomotiv ve bina otomasyonu gibi pek çok farklı sektörde makine ve proses kontrolü için ideal çözümler sunuyoruz. Hangi sektörlere ürün tedarik edildiğinden bağımsız olarak, CC-Link IE TSN kullanıcılarına Sanayi 4.0’ın ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmaya yardımcı oluyor. Performans ve işlevselliği üst seviyeye taşıyan CC-Link IE TSN teknolojimizle dünyanın dört bir yanındaki üreticilerin yanında yer alıyoruz” dedi

CC-Link IE TSN tüm endüstrileri geleceğe hazırlıyor yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet