takip et takip et takip et
Gündem

22 Ekim 2019 - 130 Okunma

ÇAY MAHALLESİNDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çay Mahallesi'nde devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Eroğlu, "Şu anda da yüzde 70'lik kısmını tamamladık. Kış gelmeden asfaltını atmayı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz" dedi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çay Mahallesi’nde devam eden yol genişletme çalışmasında teknik ekibi ile birlikte incelemede bulunarak bilgi aldı. Çalışmalarını yüzde 70’nin tamamlandığını en kısa zaman içerisinde asfalt çalışmalarına başlayacaklarını kaydeden Başkan Eroğlu, “Biz şehrimizde yeni arteller oluşturmak, şehrin trafiğine bu anlamda katkı sağlamak, hem de trafikte rahatlatmak amacıyla bir takım çalışmaları yaklaşık 3-4 yıl önce başlatmıştık. Perakende Mahallemiz ve çevresinde bulunduğu mahallelerimizle ciddi anlamda nüfusunun anlamında, yeni binaların yapıldığı insanlarımızın da oturduğu önemli bir bölge haline gelmiş durumdadır. Nüfus yoğunluyla birlikte araç trafiğinde de ciddi anlamda bir artış oldu. Biz de Sivas Caddesi’nin hemen başlangıcından başlayarak Çay Mahallemize kadar, minibüs yolu diye tabir ettiğimiz bu yolun genişletilmesi ile ilgili çalışmalarımıza başlamıştık. Şuanda da yüzde 70’lik kısmını tamamladık. Kış gelmeden asfaltını atmayı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” dedi.


" ÇAY MAHALLESİNDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÇAY MAHALLESİNDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÇAY MAHALLESİNDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku