takip et takip et takip et
Gündem

22 Temmuz 2020 - 467 Okunma

ÇARŞI PAZAR İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI

Abone Ol

Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı ve Pazarcılar Derneği işbirliğinde başlatılan ‘Çarşı Pazar İndirim Günleri 2’ kampanyası başladı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle işleri durma noktasına gelen esnafın alışverişini hareketlendirmek ve Tokatlılara uygun fiyatlı ürün sunabilmek için Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ve Pazarcılar Derneği Başkanı Kadir Bozdemir, Çarşı Pazar İndirimi-2 günlerini başlattı.

Çarşı Pazar İndirimi 2 günlerinin 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü itibariyle başladı. Meydan ve Kuyumcular Çarşısı’na özel kampanyanın startına Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Metin Polat bazı oda başkanları da katılarak destek verdi. Esnafı gezen heyet kampanyanın bereket vermesini temenni etti.

Bakkallar Odası Başkanı Şaban Kaya, tüm Tokatlılardan indirim günlerine davet ederek vatandaşların kampanya ile gerçek indirimli alışveriş yapabileceğini belirtti. Kaya, Pandemi sürecinden özellikle Yeraltı Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Meydan yeni yoldaki esnafın etkilenmesine dikkat çekerek esnafı hareketlendirmek Tokat halkına da daha uygun fiyatlar sunabilmek amacıyla kampanyaya imza attıklarını söyledi.

Vatandaşların kampanya ile gerçek indirimli alışveriş yapabileceğini belirten Kaya, “Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası ve Tokat Pazarcılar Derneği ile birlikte Çarşı Pazar İndirimi 2 günlerine hazırlanmış bulunuyoruz. Pandemi sürecinde esnafımız ve halkımız bu konuda rahatsızlık yaşadı, gelirlerinde bulundukları konum itibariyle bütçesel olarak konum itibariyle ister istemez bir deformasyona uğradı. Biz de bunu hem esnafımıza hem de halkımıza daha uygun bir şekilde nasıl sunacağımızı düşündük. Özellikle Yeraltı Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Meydan yeni yoldaki deforme olan esnafımızı biraz hareketlendirmek, çeşitlerini sunabilmesi, Tokatlıya da daha uygun bir şekilde kendimizi izah etmek için çalışıyoruz. Bugün AVM’lerde yoğunluk olabiliyor, salgının yayılma riski yüksek ama bizim alanımız daha geniş ve sağlıklı. Bunu uygun bir şekilde alışverişe çevirmeye çalıştık.


" ÇARŞI PAZAR İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÇARŞI PAZAR İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÇARŞI PAZAR İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku