Dolar 27,2693 0.23%
Euro 28,9319 0.28%
Gram Altın 1.676,37 0,00%
Çeyrek Altın 2.808,00 -0,11%
Yarım Altın 5.615,00 -0,12%
Tam Altın 11.164,54 -0,23%
Canlı Döviz Takip Programı [Android ve iOS] Ücretsiz

Canlı Döviz Takip Programı [Android ve iOS] Ücretsiz

ABONE OL
20 Mayıs 2023, 07:39:19

Canlı döviz takip programı, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, anlık olarak dünya piyasalarındaki döviz kurlarını takip edebilir ve döviz alım-satım işlemlerinizi daha doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama, güncel ve doğru veriler sunarak size zaman kazandırır. Ayrıca, farklı döviz çiftleri arasındaki canlı döviz kuru hesaplamalarını da yapabilirsiniz. Canlı döviz takip programı, donanımınızın dil ayarına uyarak Türkçe dil desteği sunar. Bu sayede, Türk kullanıcılar kolayca uygulamayı kullanabilirler. Hem bireysel hem de ticari kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanan bu uygulama, mobil cihazınızda her zaman yanınızda olacak. Ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Canlı Döviz Takip Programları

Canlı döviz takip programları, tüm dünyadaki kurları, likiditeyi ve finansal araçları anlık olarak takip etmenizi sağlar. En popüler canlı döviz takip programları arasında Döviz.com, Canlı Döviz, Dolar Kuru Takip ve Altın Euro Dolar yer alır.

Canlı Döviz Takip Programı [Android ve iOS] Ücretsiz

Canlı Döviz, hem Android hem de iOS için ücretsiz bir canlı döviz kuru takip uygulamasıdır. En güncel döviz kurlarının yanı sıra altın fiyatlarını da takip etmenizi sağlar. Uygulamanın özellikleri arasında anlık veriler, grafikler, haberler ve daha pek çok araç bulunur.

Bunun yanı sıra, Doviz.com’un resmi uygulamasını da indirerek güncel haberleri, döviz, altın ve borsa verilerine ulaşabilirsiniz. Uygulama hem iOS hem de Android için mevcuttur.

Canlı Döviz – Dolar Kuru Takip

Anlık canlı olarak döviz kurlarını kolayca takip edebilirsiniz. Bu uygulama içerisinde kendi analizlerinizi yazabilir ve yorumları okuyabilirsiniz. Canlı Döviz – Dolar Kuru Takip iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Canlı Döviz- Altın-Euro-Dolar Takip

Bu uygulama içerisinde Dolar kurları, Euro Kurları, Döviz kurları, Altın fiyatları, Canlı Borsa Takip, Döviz Çevirici, Döviz Alarm ve Döviz Widget gibi birçok özelliği bir arada bulundurur. Ücretsiz Canlı Döviz – Altın-Euro-Dolar Takip uygulaması Android cihazlarda kullanılabilir.

DİKKAT!  salatalık turşusu kalori

Canlı Döviz – Borsa ve Altın

Bu uygulamada üyelik gerekmeden, Canlı Döviz portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Portföy kar-zarar durumunuzu, portföy değerinizi anlık olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz Canlı Döviz – Borsa ve Altın uygulaması Android cihazlarda kullanılabilir.

Canlı ve anlık olarak döviz kurlarını, altın fiyatlarını ve benzeri finansal araçları takip etmek için yukarıdaki uygulamalardan birini seçebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments