Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.302,73 1,15%
Çeyrek Altın 2.291,00 0,88%
Yarım Altın 4.596,00 0,88%
Tam Altın 8.850,65 0,24%
Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

ABONE OL
04 Ocak 2023, 15:19:25

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri nedir? Call of Duty Black Ops Cold War Kaç GB? gibi sorularınızın tüm cevabı haberimizde

Call of Duty: Black Ops – Cold War Sistem Gereksinimleri (2023) – tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Call of Duty: Black Ops – Cold War’u Çalıştırabilir miyim? Bu yazıda oyunun en az kaç gb alan, kaç gb ram, en az hangi seviyede işlemci ve grafik kartı ile çalışabileceği hakkında bilgiler bulacaksınız.

Call of Duty: Black Ops – Cold War sistem gereksinimleri (minimum)

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K
  • Call of Duty: Black Ops – Cold War Dosya Boyutu: 175 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7

Call of Duty: Black Ops – Cold War sistem gereksinimleri (önerilen)

  • Bellek: 16 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Call of Duty: Black Ops – Soğuk Savaş İşlemcisi: Intel Core i7-4770K
  • Dosya Boyutu: 175 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Call of Duty: Black Ops – Cold War’u çalıştırabilir miyim?

Call of Duty Black Ops Cold War sistem gereksinimleri, Intel Core i5-2500K’ya eşdeğer bir minimum CPU gerektirir. Ancak önerilen CPU, Intel Core i7-4770K veya daha iyisidir. Black Ops Cold War’u kurmak için 175 GB’a sahip olduğunuzdan emin olun. Ancak, yalnızca çok oyunculu indirmek ve oynamak istiyorsanız, yalnızca 45 GB boş depolama alanına ihtiyacınız olacak. En az bir NVIDIA GeForce GTX 670 grafik kartınız olması şartıyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, oyunu en iyi şekilde çalıştırmak için bir NVIDIA GeForce GTX 970 önerilir. Black Ops Cold War sistem gereksinimleri, en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacağını, ancak ideal olarak 16 GB RAM’e sahip olduğunuzu belirtir.

DİKKAT!  A Way Out Sistem Gereksinimleri, Kaç GB?

Treyarch tarafından verilen minimum gereksinimler, oyunun oynanabilir olması için yeterlidir, ancak özellikle güzel görünmeyecek ve bu kurulumla tutarlı bir 60FPS’ye ulaşmayacaksınız. Önerilen gereksinimler, oyunu orta grafik seçenekleriyle sorunsuz bir 60FPS’de çalıştırmak için yeterli olmalıdır. Treyarch ayrıca ışın izleme ile maksimum grafikler ve ayrıca aşağıda gösterilen 144 Hz’de rekabetçi oynatma için önerilen gereksinimleri de vermiştir.

Black Ops Cold War Max Graphics – Gereksinimler

Intel i9-9900K CPU 16 GB RAM 250 GB Depolama Alanı NVIDIA GeForce RTX 3080

144Hz’de Black Ops Cold War – Gereksinimler

Intel i7-8700K 16 GB RAM 175 GB Boş Depolama Alanı NVIDIA GeForce GTX 1080

Yeni çıkanların çoğu gibi Call of Duty Black Ops Cold War da Nvidia RTX Ray Tracing’den yararlanıyor. Bu nedenle, maksimum grafik doğruluğu için bu oyun için AMD üzerinden bir NVIDIA kartı öneriyoruz. PC’deki önceki bazı Call of Duty oyunlarından farklı olarak, bu 4K çözünürlükler, ultra geniş destek ve sınırsız kare hızı ile iyi bir şekilde desteklenir ve oyunu 144 Hz’de oynamanıza izin verir, rekabetçi oyun için harika.

Black Ops Cold War Steam’in piyasaya sürülmesi olası değildir, oyun yalnızca Blizzard’ın kendi Battle.net istemcisi aracılığıyla satın alınabilir ve Black Ops Cold War crossplay ilk günden itibaren desteklenir.

Black Ops Soğuk Savaş’ın birinci gün yaması, betadan bu yana birkaç şeyi değiştirdi, ana şey kaymanın değiştirilmesiydi – slaydın hızı düşürüldü ve kaymanın ardından ateş etmeye başlama süresi artırıldı. Ayrıca Ara ve Yok Et, Herkes İçin Ücretsiz ve tüm oyun modlarının zorlu sürümleri gibi klasik CoD oyun modları ve çeşitli hata düzeltmeleri ve grafik iyileştirmeleri de eklenmiştir.

Black Ops Soğuk Savaş Performans Rehberi

BO: Cold War’da FPS’nizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Performansı iyileştirmek için bazı ipuçları aşağıda verilmiştir.

DİKKAT!  Mount & Blade II: Bannerlord Oyun Sistem Gereksinimleri

Herhangi bir kesinti veya FPS sorununu önlemek için grafik kartınız için en yeni NVIDIA veya AMD Sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olun. Oynatmadan önce arka planda çalışan yoğun kaynak kullanan programları kapatmayı deneyin – hangi programların en çok kaynağı kullandığını görmek için görev yöneticisini (Ctrl + Shift + Esc) açın.

Call of Duty: Black Ops – Cold War, Windows 7 ve sonraki sürümlere sahip PC sisteminde çalışacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments