takip et takip et takip et
Manşet

11 Ocak 2020 - 522 Okunma

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

Vali Dr. Ozan Balcı, “Basın millet adına iş yapıyor. Sizler değer üretiyorsunuz. Bu nedenle de çok değerlisiniz.”

            Tokat Valiliği ve Tokat Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla program düzenlendi.

Tokat Valiliği ve Tokat Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle düzenlenen programda Vali Dr. Ozan Balcı ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat’ta faaliyet gösteren ulusal ve yerel basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, ulusal ve yerel basın temsilcileri katıldı.

“BASIN DEMOKRASİNİN VE ŞEHRİN GELİŞMESİNE VESİLE OLUYOR”

Programda basın mensupları adına emekli öğretmen Hürsöz Gazetesi köşe yazarı Hayrettin Koyuncu konuşma yaptı. Sonrasında konuşan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Allah hep beraber birlikte omuz omuza şehrimize hizmetler yapmayı hem sizlere hem bizlere de nasip etsin. Sizler kamu işi yapan demokrasinin ve şehrin gelişmesine, insanların doğrudan tarafsız ve hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmasına vesile oluyorsunuz, bu çok önemli. Tokat’ın gelişmesinde büyümesinde, eksik ve ya iyi yapılan şeylerden her zaman yol gösterici olma noktasındaki sizin gayretlerinizi her zaman gördük, hissettik. Allah yardımcınız olsun zor bir görev, gecesi gündüzü yok. Medyada görev almak, gazeteci olmak zordur ama sizler zorlukları aşan, insanlarımızın bilgilendirilmesini önemseyen insanlarsınız. Sizlere teşekkür ediyorum. ” Dedi.

“BASIN MİLLET ADINA İŞ YAPIYOR”

Basının çalışmalarını önemsediğini ve kıymetli bulduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum. Basın millet adına iş yapıyor. Millete hizmet etmeyi sevdiğim için basını seviyorum.  İnsanların en doğal hakkı olan doğru ve güvenilir haber almayı gerçekleştirdiğiniz için seviyorum.  Bizim görmediklerimizi görüyorsunuz, bu yüzden ben basın mensuplarının çalışmalarını önemsiyorum, kıymetli buluyorum. Yaklaşık on dört aydır Tokat’ta görev yapıyorum, burada basın mensupları ile çok güzel bir şekilde çalıştık. Basın elbette denetleyecek, kontrol edecek, doğru bilgi verecek. Basın millet adına iş yapıyor. Başta Vali olmak üzere Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı, Milletvekilleri, esnaf örgütlenmesi, sivil toplum, yargı, üniversite, siyaset ve basın bunların uyumlu birlikteliği olmayan şehirler başarısız oluyor. Bu yüzden uyumlu birliktelik çok önemli, birlikteliği bozmamak lazım çünkü bütün insanlar bizim başarımıza bakıyor. Bizim memleket ve millet için başarılı olmamız lazım.  Sizler değer üretiyorsunuz. Bu nedenle de çok değerlisiniz. Ben bu vesile ile tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” Şeklinde konuştu.


" ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku