takip et takip et takip et
Gündem

16 Şubat 2015 - 104 Okunma

Çağlar’dan aday adaylığı açıklaması

Abone Ol

AK Parti’den Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıklayan Cemil Çağlar, arkasında yoğun bir destek buluyor.

            7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimi için 10 Şubat’ta Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü görevinden istifa ederek, Ak Parti’den aday adayı olan Cemil Çağlar geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü aday adaylığını Çavuşoğlu Tower Otel’de yaptığı toplantı ile duyurdu.

YOĞUN DESTEK

            Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinden istifa dilekçesini Vali Cevdet Can’a teslim ederken, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ile uzunca bir dönem Başkanlığını yürüttüğü Eğitim Bir Sen’in şuan ki başkanı Şaban Ceylan da yanında bulunmuştu. Cumartesi günü basın aracılığıyla kamuoyuna aday adaylığını duyuran Cemil Çağlar’ın yanında Tokat Belediye Meclisi Üyeleri Av. Abdullah Karataş ile İsmet Yiğit, Memur Sen İl Temsilcisi Suat Mantar, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Şaban Ceylan, birçok sendikanın üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, köy muhtarları bulundular.

10. ZAFER SÖZÜ

            Bu hafta Ak Parti’ye müracaat ederek aday adaylığını resmileştireceğini söyleyen Çağlar, “Şimdiye kadar Tokat AK Parti’de hizmette bulunan milletvekillerimiz, il ve ilçe başkanlarımız, kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, belediye başkanlarımız, belde başkanlarımız her kademe de görev almış yönetim kurul üyesi ve herhangi birimine katkı sağlamış, emek vermiş tüm kardeşlerimin çabalarını saygı ve takdir ile anıyorum. Bu Ak kadro teşkilatları 2002’den beri yapılan seçimlerde 9 da 9 yapmıştır onun için her türlü övgüye layıktır. İnşallah yine hep birlikte 7 Haziranda 10’ıncu zaferimizi birlikte yaşayacağız.” dedi.

            Yine bu süreçte Ak Partiden aday adayı olan tüm arkadaşlara, millete hizmet adına verdikleri kararların hayırlı olmasını dileyen Cemil Çağlar “Aday adayı arkadaşlarıma ‘Biz birlikte çok daha iyiyiz’ diyorum. Birbirimizle değerli ve anlamlıyız. Onun için birbirimizi büyüterek büyüyeceğiz. Allah’tan kendim ve sizler için hayırlı olanı diliyor, niyet ve akıbetimiz için de hayırlar niyaz ediyorum. Şimdiden Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

            Çağlar’a destek vermek için salonu dolduranların sayısı dikkat çekerken toplantıya sivil toplum kuruluşu başkanları, temsilcileri, yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

            Açıklamanın bitiminde AK Parti’nin bir önceki yerel seçimde kullandığı Dombralı seçim müziği çalındı. Hemen akabinde yeni seçim için hatırlatılan ‘Kiziroğlu’ melodisi ile Ahmet hoca parçası dinlenirken, ayakta tempo tutuldu.

 

 


" Çağlar’dan aday adaylığı açıklaması konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Çağlar’dan aday adaylığı açıklaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Çağlar’dan aday adaylığı açıklaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku