takip et takip et takip et
Gündem

7 Mart 2014 - 36 Okunma

Çağlar’a ziyaretler sürüyor

Tokat İlim ve Kültür Hizmetlerine Yardım Derneği Yönetimi, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Cemil Çağlar’a hayırlı olsun ziyareti yaptı.

Muradiye Yurtları Tokat Bölge Sorumlusu Muharrem Kızılay, Tokat Muradiye Yurt Müdürü Mustafa Sezgin, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yakup Dede ve Muradiye Yurt personeli Rafi Karacabey, İl Müdür Vekili Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Muradiye Yurtları Tokat Bölge Sorumlusu Muharrem Kızılay, İl Müdür V. Cemil Çağlar’a yeni görevinde başarılar diledi.

 

İl Müdür Vekili Cemil Çağlar; Tokat İlim ve Kültür Hizmetlerine Yardım Derneği’nin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muharrem Kızılay ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


" Çağlar’a ziyaretler sürüyor konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Çağlar’a ziyaretler sürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Çağlar’a ziyaretler sürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku