takip et takip et takip et
Spor

8 Şubat 2014 - 12:57:19 - 21 Okunma

Çağlar’a hayırlı olsun ziyaretleri

Tokat’ımızın önde gelen iş adamlarından Dimes Şirketler Grubu sahiplerinden Ali Rıza Diren, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne vekaleten atanan Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Cemil Çağlar ziyaret için yaptığı açıklamasında Ali Diren’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Şahsım ve kurumum adına ilimizde spora ve sporcuya […]

Tokat’ımızın önde gelen iş adamlarından Dimes Şirketler Grubu sahiplerinden Ali Rıza Diren, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne vekaleten atanan Cemil Çağlar’ı makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Cemil Çağlar ziyaret için yaptığı açıklamasında Ali Diren’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Şahsım ve kurumum adına ilimizde spora ve sporcuya vermiş olduğunuz büyük desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ali Rıza Diren de, İl Müdürü Cemil Çağlar’a yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, başarılar diledi.

 

Ziyarette Şube Müdürleri İbrahim Güneş, Ömer Besler ve Oktay Düzen de hazır bulundular.


" Çağlar’a hayırlı olsun ziyaretleri konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Çağlar’a hayırlı olsun ziyaretleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Çağlar’a hayırlı olsun ziyaretleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku