Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439135 -0.21186%
Ethereum 31332 0.43342%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Brus Şurup Ne İşe Yarar?

Brus Şurup Ne İşe Yarar?

ABONE OL
16 Ocak 2023, 15:39:11

Brus Şurup Ne İşe Yarar? Brus Şuruğ 100mg nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı bu haberimizde.

Brus Şurup, 100mg/5ml Pediyatrik Süspansiyon adı verilen bir şuruptur. Her bir ölçekte (5ml) 100mg ibuprofen içerir. İbuprofen, steroid olmayan antiinflamatuvar ilaç sınıfına aittir ve ağrı kesici, ağrı hissini azaltıcı, ateş düşürücü ve iltihapla savaşan etkileri olan bir NSAİİ (Non-Steroidal Anti-Inflamatuvar İlaç) olarak çalışır.

Brus Şurup, günde 3 ila 4 defa kullanılabilir. Bir kez Brus şurup verdikten sonra, bir sonraki dozu için 4 ila 6 saat beklemelisiniz.

Brus Şurup Ne İşe Yarar?

Brus Şurup, her 5ml hacminde 100mg ibuprofen içerir. Yüksek ateş, diş ağrısı, boğaz ağrısı, baş ağrısı, kas ağrısı ve kulak ağrısı gibi ağrı durumlarında kullanılabilir. Soğuk algınlığına bağlı ateş ve ağrı hissini hafifletmekte etkilidir. Ayrıca çocukluk çağı romatizmal hastalıklarında da kullanılabilmektedir.

Brus Şurup Ne için kullanılır?

Brus Şurup, yüksek vücut ateşinin düşürülmesi, hafif ve orta derecede ağrının hafifletilmesi, baş ağrısı, kas ağrısı, kulak ağrısı, diş ağrısı gibi ağrı durumlarında, soğuk algınlığı, nezle, grip gibi hastalıkların belirtilerinin hafifletilmesinde, çocukluk çağı romatizmal eklem hastalığı (juvenil artrit) gibi romatizmal ilaçlarda antienflamatuar olarak ve ergenliğe başlamış kız çocuklarında regl sancısı ve ağrısının hafifletilmesinde kullanılmak üzere reçete edilebilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler