takip et takip et takip et
Gündem

8 Kasım 2019 - 158 Okunma

BOZÇALI BELDESİNDE KADINLARA YÖNELİK KURSLAR AÇILDI

Abone Ol

Tokat Valiliği himayesinde yürütülen “Hayat Boyu Tokat” ve “Köyler Hayat Olsun” projeleri kapsamında, Reşadiye Bozçalı Beldesinde Okuma-Yazma ve Kur’an-ı Kerim Öğrenme kursu açıldı.

Reşadiye Kaymakamı Hülya Yavuz, Tokat Valiliği himayesinde yürütülen “Hayat Boyu Tokat” ve “Köyler Hayat Olsun” projeleri kapsamında, Reşadiye Kaymakamlığı koordinesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından Bozçalı Beldesinde kadınlara yönelik açılan Okuma-Yazma ve Kur’an-ı Kerim Öğrenme kursunun açılış programına katıldı.

Okuma-Yazma kursuna 11, Kur’an-ı Kerim Öğrenme kursuna ise 20 bayan kursiyerin katıldığı açılış programına Kaymakam Hülya Yavuz ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Bozçalı Belediye Başkanı Yücel Gülbahar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fedakartürk, Halk Eğitim Müdürü Ergül Ünal, Usta Öğreticiler, Kursiyerler ve belde halkı katıldı.

Program sonrası beraberindeki heyetle birlikte Bozçalı İlkokulunu da ziyaret eden Kaymakam Hülya Yavuz, çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulunduktan sonra sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.


" BOZÇALI BELDESİNDE KADINLARA YÖNELİK KURSLAR AÇILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BOZÇALI BELDESİNDE KADINLARA YÖNELİK KURSLAR AÇILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BOZÇALI BELDESİNDE KADINLARA YÖNELİK KURSLAR AÇILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku