Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.309,01 1,64%
Çeyrek Altın 2.292,00 0,92%
Yarım Altın 4.570,00 0,31%
Tam Altın 8.957,55 1,21%
BİR KİŞİNİN CANI DA BİR, BİN KİŞİNİN CANI DA

BİR KİŞİNİN CANI DA BİR, BİN KİŞİNİN CANI DA

ABONE OL
09 Eylül 2020, 11:04:33

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında alınan kararların sahadaki uygulamalarını yerinde denetleyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Bir kişinin canı da bir, bin kişinin canı da bir. Bir kişiye zarar gelmesi dahi bizim yüreğimizi dağlar. Bizim için her birey önemli.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, beraberinde Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sümbül ve İl Hıfzıssıhha Kurulu Üyeleri ile  “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan kararların sahadaki uygulamalarını yerinde denetledi.

Tokat Valiliği önünden başlayan ve GOP Bulvarı boyunca devan eden denetimlerde Vali Dr. Ozan Balcı, banka şubelerini ve esnaflarımızı ziyaret ederek maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulundu.

Tüm Tokat olarak koronavirüsle mücadelenin sürdürüldüğünü belirten Vali Dr. Ozan Balcı şunları kaydetti: “Tüm Tokat olarak kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle korona virüsle mücadelemizi devam ettiriyoruz. Bugün de Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz ve Sağlık Müdürümüzle birlikte özellikle maske denetimi olmak üzere, iş yerlerinin denetimi ve sahadaki kuralların uygulanıp uygulanmadığını görmek üzere sahaya çıktık.

Gördüğümüz kadarıyla Tokatlı hemşehrilerimiz kurallara uyuyor. Bu da bizi fazlasıyla memnun ve mutlu ediyor. Tüm Tokatlı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.

Lütfen, maske takmaya dikkat edin, sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına uyun. Bana bir şey olmaz demeyin. Biz, toplum halinde hep beraber yaşıyoruz. Yaşlılarımız, kronik hastalarımız, engellilerimiz var. En azından onlara karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek için kurallara uymamız gerekir. Bu mücadeleyi el birliğiyle, omuz omuza vererek inşallah hep beraber, milletçe atlatacağız.

Vali Balcı, vaka sayılarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Sağlık Bakanımız Türkiye geneli verileri açıklıyor zaten. Tokat da genel trendin aynısı. Bir kişinin canı da bir, bin kişinin canı da bir. Bir kişiye zarar gelmesi dahi bizim yüreğimizi dağlar. Bizim için her birey önemli. Denetimlerimiz devam edecek.” dedi.

DİKKAT!  VATAN PARTİLİLER PERİNÇEK’İ BEKLİYOR
bir kisinin cani da bir bin kisinin cani da.fw
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments