takip et takip et takip et
Gündem

2 Şubat 2016 - 19 Okunma

Beyazıt, Tokat için konuştu:“İstimlak problemi varsa hep birlikte çözmeliyiz”

Abone Ol

 

            Geride bıraktığımız hafta sonu Pazar günü ilimizdeki basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Milletvekili Yusuf Beyazıt, sorulara yanıt verdi.

 

İSTİMLAK SORUNU VARSA…

 

            Milletvekili Yusuf Beyazıt, konuşmasında Tokat’ta birçok yatırımın önüne çıkan istimlak konusuna da değindi. “Çok samimi bir şekilde ifade ediyorum, bizim medyamızla, sivil inisiyatifimizle, odalarımızla, derneklerimizle, vakıflarımızla, tali teşkilatlarımızla, belediyelerimizle, merkez yönetimle güçlü bir şekilde hareket etmemiz lazım. Akıl akıldan üstündür. Projeleri konuşmamız lazım. Diyelim ki bir yerde istimlak ile ilgili problem var da çözülemiyorsa orada hep birlikte istimlak problemini çözmemiz lazım. O konuda sessiz sedasız değil, sesimizi gür çıkarmamız lazım.” dedi.

            Siyasette 24 saat çok uzun bir süre olabilirken, 4, 5 yılın da göz açıp kapayıncaya dek geçebileceğine dikkat çeken Beyazıt “zaman izafidir, biz bir günümüz varmış gibi çalışmaya devam etmeliyiz.” Diyen Beyazıt sonrasında basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

           

DEMİRYOLU İÇİN SÖZLER ALDIK

 

            Beyazıt’a ilk olarak geçtiğimiz haftalarda Milletvekili Coşkun Çakır’ın demiryolu ile güzel gelişmelerin olacağına yönelik sözleri hatırlatıldı ve bir gelişme olup/olmadığı soruldu. Beyazıt, bu konuda belli sözler aldıklarını, değerlendirdiklerini, bunların gelişmelerini ilerleyen zamanlarda göreceğimizi söyledi. “Yapalım bir, ainesi iştir kişinin, lafa bakılmaz, denir ya. Hele bir yapalım.” dedi.

 

 


" Beyazıt, Tokat için konuştu:“İstimlak problemi varsa hep birlikte çözmeliyiz” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Beyazıt, Tokat için konuştu:“İstimlak problemi varsa hep birlikte çözmeliyiz” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Beyazıt, Tokat için konuştu:“İstimlak problemi varsa hep birlikte çözmeliyiz” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku