takip et takip et takip et
Gündem

10 Haziran 2016 - 11:40:15 - 13 Okunma

Beyazıt, Milli Savunma Komisyonu Başkanı seçildi

Tokatlıları sevindiren gelişmeyi hemşehrilerine duyuran Milletvekili Beyazıt “Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına bugün tarihi itibari ile seçildim. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Milletvekillerimize teşekkürlerimi arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.             Bir önceki hükümet döneminde Plan Bütçe Komisyonu üyesi olan Yusuf Beyazıt’ın yeni dönemde Milli Savunma Komisyonu Başkanı olması başta Ak Partileri mutlu kıldı. Binlerce […]

Tokatlıları sevindiren gelişmeyi hemşehrilerine duyuran Milletvekili Beyazıt “Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına bugün tarihi itibari ile seçildim. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Milletvekillerimize teşekkürlerimi arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

            Bir önceki hükümet döneminde Plan Bütçe Komisyonu üyesi olan Yusuf Beyazıt’ın yeni dönemde Milli Savunma Komisyonu Başkanı olması başta Ak Partileri mutlu kıldı. Binlerce hayırlı uğurlu olsun mesajları aldı.

KOMİSYON ÜYELERİ

            Başkanlığını Yusuf Beyazıt’ın yaptığı Milli Savunma Komisyonunda, CHP’yi temsilen de Tokatlı İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek de üye olarak yer alıyor. Komisyon şu isimlerden oluşuyor:

 

Yusuf Beyazıt (Başkan), Hüseyin Şahin (Başkan Vekili), Murat Baybatur (Sözcü), Metin Akgün (Katip), Abdullah Başçı (Üye), Mehmet Ali Pulcu (Üye), Hüseyin Kocabıyık (Üye), Metin Çelik (Üye), Mehmet Demir (üye), Ömer Ünal (Üye), Ali Cumhur Taşkın (Üye), Nihat Öztürk (Üye), Suat Önal (üye), Nazım Maviş (üye), Adnan Günnar (üye), Yaşar Tüzün (üye), Birol Ertem (üye), Dursun Çiçek (üye), Murat Bakan (üye), Mustafa Hüsnü Bozkurt (üye), Mazlum Nurlu (Üye), Berdan Öztürk (üye), Erdal Ataş (üye), Ali Atalan (üye), Erkan Haberal (üye), Kamil Aydın (üye).


" Beyazıt, Milli Savunma Komisyonu Başkanı seçildi konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Beyazıt, Milli Savunma Komisyonu Başkanı seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Beyazıt, Milli Savunma Komisyonu Başkanı seçildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku