takip et takip et takip et
Gündem

2 Aralık 2019 - 518 Okunma

BEM-BİR-SEN TOKAT’TA TOPLANDI

Abone Ol

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Bölge Eğitim Toplantılarının 3’üncüsü, 11 İl teşkilatının katılımıyla, Tokat’ta yapıldı.

Bem-Bir-Sen Bölge Eğitim Toplantısının 3’üncüsü, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Recayi Karslı, Medeni Sevinç, Ahmet Selim Kadıoğlu, Nurettin Sever, Memur-Sen Tokat İl Temsilcisi Suat Mantar, Bem-Bir-Sen Amasya, Çankırı, Çorum, Giresun, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon Şube/İl Başkanlarının katılımıyla Tokat’ta gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Genel Başkan Levent Uslu, Bem-Bir-Sen’in ve Memur-Sen’in vatanın, milletin birlik ve beraberliği için mücadele ettiğini belirtti. Başkan Uslu, “Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz her zaman merhametin, vicdanın, hoşgörünün ve iyiliğin temsilcisi olmuştur. Bizim üzerimize düşen her zaman için bu kutsal vazifenin bir neferi olarak, bu mücadeleyi sonuna kadar taşımaktır. İlkini Artvin’de, ikincisini Şırnak’ta, üçüncüsünü de bugün Tokat’ta gerçekleştirdiğimiz bölge toplantılarımızla Vatanımızın dört bir köşesinden bu mücadelemizi dile getiriyoruz. Devletimizin, vatanımızın, bayrağımızın karşısında kim varsa onun karşısındayız.” şeklinde konuştu.

5. Dönem Toplu Sözleşme sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, programda emeği geçen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir başta olmak üzere, programa katılan tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti. Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Selim Kadıoğlu ve Genel Başkan Danışmanı Tarkan Zengin’in de bir sunum gerçekleştirdiği öğleden sonraki oturumlarda, Şube/İl Başkanları, Başkan Yardımcıları ve İşyeri Temsilcilerine tarafından SDS hükümleri, sendikal çalışmalar, teşkilat yapısı ve çalışmaları, sosyal medyanın önemi ve eylemsellik konuları üzerine eğitimler verildi.

Düzenlenen programda ayrıca Sosyal Medya Uzmanı Said Ercan tarafından, ‘Teşkilat Kültürü ve Sosyal Medya’ başlıklı sunum gerçekleştirdi. Eğitimlerin ve konuşmaların tamamlanmasının ardından katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Program aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


" BEM-BİR-SEN TOKAT’TA TOPLANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BEM-BİR-SEN TOKAT’TA TOPLANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BEM-BİR-SEN TOKAT’TA TOPLANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku