takip et takip et takip et
Gündem

7 Kasım 2019 - 146 Okunma

BELEDİYEDE HALK GÜNÜ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, halk gününde vatandaşları taleplerini dinledi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ‘Halk Günü’ toplantılarına devam ediyor. Belediye toplantı salonunda düzenlenen halk gününde Başkan Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte vatandaşların talep ve görüşlerini dinledi. Halk günü toplantılarının düzenli olarak devam ettiğini ifade eden Başkan Eroğlu, “Bizler bu yola çıktığımızda her daim halkımızla birlikte olacağımızı belirtmiştik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ‘Birlikte yönetim’ anlayışını hayata geçirerek, vatandaşlarımızla her daim birlikte karar veriyor, birlikte istişare yapıyoruz. Bugün de her pazartesi günü düzenli olarak devam ettiğimiz halk günü buluşmasında hemşerilerimizle bir araya gelerek, çalışmalarımız hakkındaki değerlendirmelerini dinledik, yapılacak çalışmalarla ilgili birlikte karar verdik. Kıymetli katkılarından ötürü tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

MAMUŞALI ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN EROĞLU’NA ZİYARET

Halk Günü toplantısında Mamuşalı öğrenciler Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Eroğlu, “Kardeş Şehrimiz Kosova Mamuşa’dan gelerek ilimizde eğitim ve öğretimlerine devam eden Kosovalı kardeşlerimize bizleri ziyaretleri için teşekkür ederim. Emanetlerimize sahip çıkarak, Mamuşa ile olan gönül bağımızı, kardeşliğimizi en iyi şekilde gelecek nesillere aktaracağız.” dedi.


" BELEDİYEDE HALK GÜNÜ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BELEDİYEDE HALK GÜNÜ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BELEDİYEDE HALK GÜNÜ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku