takip et takip et takip et
Belediye

14 Eylül 2019 - 600 Okunma

BELEDİYE EKİPLERİ 26 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Abone Ol

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, kentin farklı mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceliyor. Teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu, mahalle muhtarları ve teknik ekibiyle birlikte incelemelere devam eden Başkan Eroğlu'nun son adresi Bedestenlioğlu Mahallesi oldu.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, kentin farklı mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceliyor. Teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu, mahalle muhtarları ve teknik ekibiyle birlikte incelemelere devam eden Başkan Eroğlu’nun son adresi Bedestenlioğlu Mahallesi oldu.

Bedesntelioğlu Mahallesi Başkent Kooperatifinin bulunduğu alanda çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, belediye ekiplerinin 26 noktada çalışma yaptığını belirtti.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Bedestenlioğlu Mahallesi’nde yeni yapılaşmaya başlanılan Başkent Kooperatifinin olduğu bölgede nüfus yoğunluğu da artıyor. İlerde daha da büyümeye namzet bir bölgemiz. Bu bölgemizde 10’a yakın sokak ve 4 Km’lik bir yol ağımız var. Elektrik, Telekom ve Doğalgaz firmalarının buralarda çalışmalarını tamamladılar. Bizlerde belediye olarak altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Kanalizasyon, içme suyu hatlarını yeniledik ve yeni hatlar oluşturduk. Bu yıl ki hedefimiz yaklaşık 1,5 Km’lik yol ağındaki parke ve kaldırım çalışmalarını tamamlamak. Bu doğrultuda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Buradaki insanlarımızı tozlu ham yollardan kurtarmış olacağız. Geri kalan kısmı ise önümüzdeki yıl bitirerek bu bölgenin tüm sorunlarını çözmüş olacağız. Biz hız kesmeden çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. İnşallah kış dönemine kadar çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Belediyemiz bugün itibariyle tam 26 noktada çalışma yapıyor. Park bahçeler, su kanalizasyon, fen işleri ve asfalt ekiplerimiz, kısaca bütün personelimiz 26 noktada çalışmasını sürdürüyor. Tüm arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.


" BELEDİYE EKİPLERİ 26 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BELEDİYE EKİPLERİ 26 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BELEDİYE EKİPLERİ 26 FARKLI NOKTADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat