takip et takip et takip et
Merkez

12 Haziran 2021 - 568 Okunma

BEHZAT BULVARI YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLUYOR

Abone Ol

Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Behzat Deresi ve Bulvarında yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Behzat Bulvarı’nda ışıklandırma, düzenleme, korkuluk ve peyzaj gibi birçok çalışma eş zamanlı yürütülüyor. 

Çekenli İş Merkezi’nden başlayarak Niksar Yolu Kavşağına kadar olan mesafede çalışmaların devam ettiğini söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Şehrimizin birçok noktasında ekiplerimiz eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren derelerimizde rekreasyon ve peyzaj çalışmalarımıza büyük önem verdik. Geksi Deresi’nde, Karşıyaka Kanal Kenarında ve Behzat Deremizde hızlı bir şekilde çalışmalarımızı başlattık. Yaptığımız çalışmalarla şehrimizin her bölgesinde yeni cazibe alanları oluşturuyoruz. Bu alanları planlarken, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, eğlen-dinlen alanlarını da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Bugün ise Behzat Bulvarımızın güzelleştirilmesi ve düzenlenmesi ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Behzat Bulvarımız şehrimizin en uzun ve önemli bulvarlarından bir tanesidir. Bulvarımızda kısım kısım çalışmalarımızı yapıyoruz. İlk olarak Çekenli İş Merkezi’nden başlayarak, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bölgesine kadar olan kısımda peyzaj, korkuluk ve ışıklandırma çalışmalarımızı tamamladık. Şimdi ise Çekenli İş Merkezi’nden başlamak üzere, Niksar Yolu kavşağına kadar olan toplamda 1200 metrelik alanda korkuluk çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir yandan peyzaj, çiçeklendirme ve korkuluk çalışmalarımız devam ederken bir yandan da yeni teknoloji ışıklandırmalarla bulvarımıza ayrı bir görsellik katacağız. Şehrimize hayırlı olsun.” dedi.


" BEHZAT BULVARI YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLUYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BEHZAT BULVARI YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLUYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BEHZAT BULVARI YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ OLUYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat