takip et takip et takip et
Gündem

3 Temmuz 2020 - 407 Okunma

BAŞSAVCI TURHAN’DAN VEDA ZİYARETİ

Abone Ol

Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun Adli ve İdari Yargı 2020 Yılı Ana Kararnameleri 17 Haziran tarihinde açıklanmıştı ve Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı görevinde bulunan Aydın Turhan Mardin ili Cumhuriyet Başsavcılığına, Tokat’ımıza ise Bingöl Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban atanmıştı.

Tokat’ta üç buçuk yıldan buyana görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, atama sonrasında Tokat’ımızda veda ziyaretlerinde bulunuyor.

ANADOLU BASIN BİRLİĞİ’NE VEDA ZİYARETİ

            Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, dün Anadolu Basın Birliği Tokat Şubesi’ne ziyarette bulundu. Şube Başkanı Sezai Kaymak, Yönetim Kurulu Üyeleri Halis Sağlam ve Fatih Kılıç tarafından karşılanan Başsavcı Turhan, Tokat’ta geride bıraktığı üç buçuk yıllık zaman diliminin birbirinden güzel anıları içerdiğine değindi. Tokat’ı, Tokatlıyı, Tokat basın camiası, Anadolu Basın Birliği Yönetimi ve üyelerini tanımış olmanın mutluluğu ile Tokat’a veda etmekte olduğunu dile getirdi.

            ABB Tokat Şubesi Başkanı Sezai Kaymak da ziyareti için Başsavcı Aydın Turhan’a teşekkürlerini dile getirdi. Mardin ilinde ve mesleki hayatında başarılarının devamını diledi.


" BAŞSAVCI TURHAN’DAN VEDA ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞSAVCI TURHAN’DAN VEDA ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞSAVCI TURHAN’DAN VEDA ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku