takip et takip et takip et
Gündem

6 Kasım 2019 - 10:15:49 - 180 Okunma

BAŞKAN ÖZCAN YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Bahçelievler Mahallesi ile Dönekse Mahallesinde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede bozuk yol bırakmamak adına tüm ekiplerle seferber olduklarını söyledi. Bahçelievler Mahallesinde ilçeye yeni yollar kazandırmak için yoğun bir mesai harcadıklarını belirten Başkan Özcan, ayrıca geçen dönem yeni mahalle olan Dönekse Mahallesinde alt yapı faaliyetlerini bitirerek, yol kaplama çalışmalarına başladıklarını duyurdu. Başkan Özcan yaptığı konuşmada; “Geçtiğimiz dönem mahallemiz olan Dönekse Mahallemizde alt yapı çalışmalarını tamamladığımız yolların kaplamasına başladık. Mahalle sakinlerimizle yapılan çalışmalar hakkında sohbet ettik. Hemşehrilerimiz çalışmalardan memnunlar. Bizimde tek derdimiz hemşerilerimizin memnuniyetidir. Tüm mahallelerimizde yaşanan problemleri biliyor, çözümü için ekiplerimizle çalışıyoruz” dedi.


" BAŞKAN ÖZCAN YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN ÖZCAN YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN ÖZCAN YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku