takip et takip et takip et
Gündem

24 Eylül 2019 - 404 Okunma

BAŞKAN ÖZCAN İSTANBUL’DA BULUNAN NİKSARLILARLA BULUŞTU

Abone Ol

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere İstanbul’da bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan beraberinde Niksar Ticaret Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak ile birlikte İstanbul Niksarlılar Derneğini ziyaret etti.

İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ile birlikte dernek kurucu başkanı Yüksel Altuner ve yönetim kurulu ile buluşan Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar ile ilgili projelerini ve çalışmalarını anlattı. Geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de tüm Niksarlı derneklerin görüş ve temennilerini önemseyeceklerini belirten Başkan Özcan, birlikte güzel projelere imza atacaklarını söyledi.

İstanbul Niksarlılar Derneği Başkanı Şafak Gümen ziyaretlerinden ötürü Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Niksar Ticaret Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak’a teşekkür ederek, Niksar adına her şart ve platformda hep birlikte hareket etmeye hazır olduklarını ifade etti.

BAŞKAN ÖZCAN, KÖY DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İstanbul temasları kapsamında köy derneklerini ziyaret etti.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İstanbul’da bulunan Niksarlı köy dernekleri olan, Mutluca Köyü Derneği, Haydarbey Mahallesi Derneği, Güzelyayla Köyü Derneği, Araköy Derneği, Gökçeoluk Köyü Derneği, Gülbayır Köyü Derneği ve Dönekse Mahallesi Derneğini ziyaret etti.

Mutluca Köyü Derneği Başkanı Mutlu Çağlın, Haydarbey Mahallesi Dernek Başkanı Metin Tutan, Güzelyayla Köyü Dernek Başkanı Dursun Doğan, Araköy Derneği Başkanı Hilmi Bakır, Gökçeoluk Köyü Derneği Başkanı Mehmet Bekar, Gülbayır Köyü Derneği Başkanı Hayri Tuncel, Dönekse Mahallesi Dernek Başkanı İbrahim Demir’i ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiler.

Yerel seçimlerin ardından ilk dernek ziyaretlerini yaptıklarını belirten Başkan Özcan, ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.


" BAŞKAN ÖZCAN İSTANBUL’DA BULUNAN NİKSARLILARLA BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN ÖZCAN İSTANBUL’DA BULUNAN NİKSARLILARLA BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN ÖZCAN İSTANBUL’DA BULUNAN NİKSARLILARLA BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku