takip et takip et takip et
Erbaa

3 Aralık 2019 - 343 Okunma

BAŞKAN KARAGÖL, GASTRONOMLARLA BİR ARAYA GELDİ

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, basın sektörünün ve ekranın tanınmış isimleri ile bir araya geldi.

Tokat tanıtım günleri kapsamında İstanbul’da bulunan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, gazeteler ve televizyon ekranlarında gastronomi uzmanı gazeteci ve program sunucuları ile bir araya geldi.

Galata Kulesi’nde gerçekleşen yemeğe Milliyet gazetesi favori lezzetler Genel Yayın yönetmeni Tuncay Tapar ve eşi,yemek programları Televizyoncu, sunucu ve gastronomi yemek yazarı Elif Korkmazer,İstanbul Ziyade fasıllar ve larika bodrumun İşletmecisi ve sahibi aynı zamanda yemek programları televizyoncu yemek yazarı, sunucu ve aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Mekik, Suvla restoranlar ve kiliye restoranların koordinatör şefi, medipol üniversitesi gastronomi bölümü öğretim görevlisi ve kiri kafeleri işletmeci ve sahibi ve aşçılar derneği yönetim kurulu üyesi Ersin Avşar, koordinatör şef ve Aşçılar Derneği Başkan Yardımcısı Senol Özbay Beltur, Milliyet gazetesi ekonomi yazarı Songül Hatısaru, yer aldı.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Karagöl, “Erbaa’nın gastronomide iddialı işler yapacağını, geleneksel hale gelen Erbaa festivallerinin üzerine koyarak geliştirdikleri söyledi”. Belediye Başkanı Karagöl, İstanbul’un harika manzarası eşliğinde gazetecilerle yaptığı söyleşi de Erbaa’nın mutlaka tarihiyle, mutfağıyla, lezzetiyle mutlaka gezilmesi görülmesi gereken bir yer olduğunu belirtti.


" BAŞKAN KARAGÖL, GASTRONOMLARLA BİR ARAYA GELDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN KARAGÖL, GASTRONOMLARLA BİR ARAYA GELDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN KARAGÖL, GASTRONOMLARLA BİR ARAYA GELDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku