takip et takip et takip et
Gündem

2 Aralık 2010 - 21:41:54 - 5 Okunma

BAŞKAN EROĞLU’NDAN GÜZEL GÜNLER VAADİ

AK Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 12 Haziran seçimlerinin sonuçlarının ortaya çıkmasının hemen ardından Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan partililere hitaben bir konuşma yapmıştı. İl Başkanı Eroğlu dün de basın mensuplarının karşısına geçip seçim sonuçlarını ve bundan sonrasını değerlendirdi. AK Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 50 günlük seçim çalışmasının ardından yapılan seçimin mutluluğu içerisinde […]

AK Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 12 Haziran seçimlerinin sonuçlarının ortaya çıkmasının hemen ardından Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan partililere hitaben bir konuşma yapmıştı. İl Başkanı Eroğlu dün de basın mensuplarının karşısına geçip seçim sonuçlarını ve bundan sonrasını değerlendirdi.


AK Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 50 günlük seçim çalışmasının ardından yapılan seçimin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. 12 Haziran 2011 seçimlerini milletin, millet iradesinin, demokrasinin ve Türkiye’nin kazandığını söyleyen Eroğlu, “İnanın yeri geldi tansiyonlar yükseldi. Yeri geldi sinirler gerildi. Yeri geldi hüzünler oldu, mutluluklar oldu. İnsanların birbirleriyle belki üslup anlamında belli noktada çizgilerin aşıldığı ortamlar oldu ama sizlerin sayesinde bu süreç güzel bir şekilde aşıldı. Güzel bir şekilde bu süreci her beraber Tokat olarak aştık. Problemsiz, sıkıntısız herhangi bir olaya mahal vermeden gerçekten Tokat’ımızda güzel bir seçim dönemini bitirdik. Yine Tokat’taki diğer siyasi partilere ben başarılar diliyorum. Kendileri de bu süreçte çalışmalar yaptılar. Tabiî ki bu süreçte onlarla da belki birbirimizin hukukuna girmiş olabilir ama seçim bitti. Sonuçta biz yine beraber olacağız, yine Tokat’ta onlarla yüz yüze olacağız. Beraber yürüyeceğiz.” dedi.


Başkan Eroğlu, seçimle birlikte yeniden 3’ncü kez üst üste yeniden iktidar olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını kaydetti. Her iki kişiden birisinin AK Parti’ye olan güveni, teveccühünün yükümlülüğü ve mutluluğunu da yaşadıklarını ifade eden Eroğlu, “Bu dönemde daha hassas olacağız. Hizmet etme anlamında insanlarla bir ve beraber olacağız. Yükümüzün ne kadar ağır olduğunun farkındayız. Sandıktan halkımızın bize vermiş olduğu mesajın farkındayız. Gururdan ve kibirden uzak tevazuda aynı toprak gibi olacağız. Bugünden itibaren hiçbir yorgunluk olmadan yılgınlık olmadan bu millete hizmet etmenin gayret ve çabası için olacağız. Bugün AK Parti 21 milyon insanın oyunu alarak teveccühünü kazanırken ilimizde de partimiz 171 binlerden 202 bin 180’lere çıkarak yaklaşık 32 bin kişi daha AK Partiyi tercih etmiştir. Tokat’ta en az iki kişiden birisi AK Parti demiştir” diye konuştu.


Tokat’ı güzel günlerin beklediğini söyleyen Eroğlu konuşmasını “Tokat’ı güzel hizmetler bekliyor. Tokat’ı inşallah ifade ettiğimiz gibi marka şehir olma adına 12 Hazirandaki verilen sonuçla beraber bizler bunun gayreti içerisinde olacağız. Tokat’ımızın mevcut sorunlarını çözüp, Tokat’ta yeni yeni projelere yelken açacağız. Tokat’ımızda yeni neler yapabiliriz, onların takipçisi olacağız. Biz Tokat’ımızı marka bir şehir haline inşallah getirmiş olacağız” şeklinde sürdürdü.


MECLİSTEKİ TOKATLI VEKİLLER


            İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, açıklamasının bitiminde basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Tokat’ta oyunu artırmış olmalarına karşın, 7 milletvekili sayımızın 5’e düşmesiyle birlikte AK Parti’nin Tokat’ta 5 olan milletvekili sayısının da 3’e düştüğü ortamda, mecliste Tokat’lı 3 vekil daha olacağını hatırlatan Başkan Eroğlu, İstanbul’da Harun Karaca ve Gürsoy Erol, Kocaeli’nde de Mehmet Ali Okur’un Tokatlı vekil olarak meclise gittiklerini, Tokat’ın mecliste AK Parti için 6 vekille temsil edileceğine olan inancını dile getirdi.


" BAŞKAN EROĞLU’NDAN GÜZEL GÜNLER VAADİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU’NDAN GÜZEL GÜNLER VAADİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU’NDAN GÜZEL GÜNLER VAADİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku