takip et takip et takip et
Gündem

10 Nisan 2020 - 383 Okunma

BAŞKAN EROĞLU’NDAN GENÇLERE MESAJ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sokağa çıkma yasağı dolayısıyla evlerinde vakit geçiren 20 yaş altı gençlere seslenerek, selamlarını iletti.

Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada, ülkemizin Koronavirüs tehlikesinden biran önce kurtulması için gençlere büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

Başkan Eroğlu Gençlere şu mesajları iletti:

“Gelişen, değişen, zaman ve mekân kavramlarının çok hızlı yaşandığı bir dünya sürecinde yaşıyoruz. Genç yaşınıza rağmen şartlar sizlere yaşınızın üzerinde görev ve sorumluluklar yüklüyor.

Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimizin tüm kurumları ve bizler bu zorlu süreçte sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyorum ki; evde kalmak zor ama ailemiz için ülkemizin virüs belasından kurtulması için buna ihtiyacımız var.

Değerli Gençler; inanıyorum ki, bu zorlu süreçten Türkiye’miz daha da güçlenerek çıkacak. Sizler asırlardır dünyaya nizam veren asil Türk milletinin çok kıymetli mirasçılarısınız. Değerli gençler, Allah kullarına ders olması için imkân sunar. Şimdi sizler bu süreci evlerinizde kitap okuyarak, derslerinize çalışarak ve değişen dünya düzenini anlayarak değerlendirmelisiniz. İşte o zaman ülkemiz sizlerle daha da güçlü olacak.”


" BAŞKAN EROĞLU’NDAN GENÇLERE MESAJ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU’NDAN GENÇLERE MESAJ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU’NDAN GENÇLERE MESAJ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku