takip et takip et takip et
Manşet

12 Haziran 2021 - 713 Okunma

BAŞKAN EROĞLU’NA KAHRAMANLIK BERATI VERİLDİ

Abone Ol

Su Elçileri Derneği ve Devlet Su İşleri (DSİ) işbirliğiyle oluşturduğu mobil eğitim tırı çevre ve su konularında bilinçlendirme yapmak üzere Tokat’a geldi.

“Temiz Su, Yeşil Vatan” sloganıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı Samsun’dan yola çıkan ve eğitici, öğretici ekipmanların yer aldığı Mobil Eğitim Tırının bir durağı da Tokat oldu.

Devlet Su İşleri Tokat Şube Müdürü Ali Çetinkaya, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, etkinliğe katkılarından ve çevreye duyarlı projelerinden dolayı “Kahramanlık Beratı” takdim etti.

Kahramanlık Beraatından dolayı teşekkürlerini ileten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, gelecek nesillere daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Tokat şehri bırakmak için çalıştıklarını söyledi.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Devlet Su İşleri Müdürlüğü’müze ve Su Elçileri Derneği’ne teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza, gençlerimize yönelik yaptıkları faaliyetlerle çevre ve su konularında bilinçlendirme yapıyorlar. Bizler de Tokat Belediyesi olarak Türkiye’de örnek çevre projelerine imza atıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimize daha yaşanabilir, daha yeşil bir Tokat şehrini bırakmak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kahramanlık Beratıyla ilgili bilgi veren DSİ. Tokat Şube Müdürü Ali Çetinkaya ise; “Değerli Başkanımız Su Elçilerini çıkmış oldukları yolculukta asla yalnız bırakmayıp, desteklediler. Su Elçileri’nin tarihinde Su Elçisi kahramanı olarak her zaman var olacaksınız. Tokat’ımıza yapmış olduğunuz çevre ve sıfır atık konularındaki projelerinizden dolayı gençlerimiz adına teşekkür ederim” dedi.


" BAŞKAN EROĞLU’NA KAHRAMANLIK BERATI VERİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU’NA KAHRAMANLIK BERATI VERİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU’NA KAHRAMANLIK BERATI VERİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat