takip et takip et takip et
Belediye

15 Ocak 2019 - 133 Okunma

BAŞKAN EROĞLU KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ

Abone Ol

Tokat’ta etkisini gösteren kar yağışının ardından Tokat Belediyesi ekipleri tam zamanlı çalışarak şehrin tüm bölgelerinde karla mücadeleyi sürdürdü.

            Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, karla mücadele çalışmalarını ilk günden itibaren yakından takip ederek, çalışanlara kolaylıklar diledi.

300’DEN FAZLA ÇALIŞANLA KAR KÜRÜME, TUZLAMA VE SOLİSYON ÇALIŞMALARI

            Son bir haftadır Tokat’ın Türkiye’deki en çok kar yağışı alan illerden biri olduğunu ifade eden başkan Eroğlu, “Kar berekettir, güzelliktir, hem toplumun hem iklimin hemde şehrimizin birçok ihtiyacını giderecek önemli bir ihtiyaçtır. Allah rahmetini bereketini Tokat’ımızdan esirgemesin. Geçtiğimiz hafta Salı günü öğleden sonra başlayan kar yağışı ertesi gün sabahına kadar devam etti. Belediye olarak bizler de kar yağışıyla birlikte kar kürüme, tuzlama ve mücadele çalışmalarına devam ettik. Akabinde de buzlanma meydana geldi. 10’dan fazla ekip kurduk. 300’den fazla çalışma arkadaşımız ile üç vardiya halinde bütün çalışmaları hızlı bir şekilde yaptılar. Tüm arkadaşlarımızın emeğine sağlık.

            Karla mücadele çalışmalarımızda öncelikle ana arterleri ele aldık. Ardından şehrimizin yüksek kesimlerinde yolların açılması için çalışmaları sürdürdük. Tuzlama, solisyon çalışmaları ile açılan yollar ve kaldırımlarda ki çalışmalarla şehrimizin tüm noktasına hizmet götürdük. Araçların girmediği alanlarda ekiplerimiz kendi güçleri ile mücadeleyi sürdürdüler. İnsanlarımızın mağdur olmaması için gece-gündüz demeden sabahlara kadar çalışmalarımızı sürdürdük. Tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.


" BAŞKAN EROĞLU KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU KARLA MÜCADELE EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku