takip et takip et takip et
Belediye

29 Ağustos 2019 - 626 Okunma

BAŞKAN EROĞLU ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çeşitli bölgelerinde devam eden belediye çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çeşitli bölgelerinde devam eden belediye çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

İlk olarak Terminal arkasındaki Yeni Mahalle’de yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, Bahçelievler ve Altıyüzevler Mahallelerinde devam eden çalışmalarla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Asfalt çalışmalarının süratle devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, yaptığı açıklamada, “Bugün Belediyemizin yol asfalt çalışmalarının tamamını yerinde inceledik. İlk olarak Şehirlerarası Otobüs Terminali arkasındaki Yeni Mahalledeyiz. Burada yeni açtığımız caddemiz hem terminal arkasından Behzat Bulvarına, hem de hastane arkasına açılan ana arter bir yol oldu. Ekiplerimiz asfaltlama işine başladılar. Önümüzdeki birkaç güne asfaltını da tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.

Bahçelievler Mahallesi Ağbayır Mezarlık yolunda parke çalışmalarımız süratli bir şekilde devam ediyor. Altyapsını, kavşaklarını, yol düzenlemelerini tamamlayarak o bölgede yaşayan insanlarımızın o ihtiyaçlarını da gidermiş olacağız.

Altıyüzevler Mahallesi Yenişehir Caddesinden Fidanlık bölgesine doğru yeni yol açma çalışmamızı tamamladık. Zira bu bölgelerde yapılaşmaların artmasıyla birlikte nüfusun çoğaldığı bir bölge. O bölgedeki yolun açılması talebini yerine getirmek için kamulaştırma çalışmalarımızı tamamlayarak, altyapısını yaptık ve yolun asfaltını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız. Tokatlı hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bütün ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.


" BAŞKAN EROĞLU ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat