takip et takip et takip et
Gündem

12 Mart 2020 - 596 Okunma

BAŞKAN EROĞLU, 2019 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2020 yılında yapılacak yatırımlar ve çalışmalarla ilgili Belediye Meclis üyelerine bilgilendirme yaptı. Başkan Eroğlu, 2020 yılının atılım ve yatırım yılı olacağını belirtti.

            Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Hıdırlık Sosyal Tesislerinde bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.2019 Yılında yapılan çalışmalara ilişkin sunum yapan Başkan Eroğlu, genel bütçe, belediye birimleri, personel ve araç parkuru gibi birçok konuda bilgi aktararak, 2020 yılında yapılacak yatırımlar ve çalışmalarla ilgili Meclis Üyelerine bilgiler verdi. Eroğlu, yaptığı konuşmada Ekim ayından bugüne kadar toplam 38 mahallede inceleme yapıp mahalle sakinleriyle buluşarak, mahallelerde 2020 çalışma planı oluşturduklarını söyledi.

“TOKAT’A YENİ İSTİHDAM ALANLARI”

            2020 yılının atılım ve yatırım yılı olacağını belirten Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Bizim bazı temel taşlarımız bulunmaktadır. Bu şehrin ekonomisini, turizmini, tarımını daha da büyütmeliyiz. Bizler, burada doğan insanların yine burada doymasını, huzur ve refah içerisinde yaşamasını sağlamak amacıyla; şehrimizi, turizmde, tarımda, hayvancılıkta geliştirerek, yeni yatırımlarla üretimleri artırarak gelişen bir şehir inşa etme gayretindeyiz. Turizmde, tarımda yeni istihdam alanlarının oluşturulmasında belirlediğimiz hedefleri yakalayacağız” dedi.

“2020 YATIRIM YILI İLAN EDİLDİ”

            Tokat’a hak ettiği değeri kazandıracaklarını belirten Başkan Eroğlu, 2020 yılını yatırım yılı ilan ettiklerini belirterek, “İmar Planlaması değil, Şehir Planlaması yapan Tokat” sloganından hareketle, Meclis üyelerimizle birlikte şehir planlamamızı yaparak insanlarımızın yaşamını kolaylaştırmaya, yaşam kalitesini ve refah düzeyini artırmaya yönelik çalışmalara imza atıyoruz. Şehrimizin kent estetiğini önemsiyoruz bunun için vizyon projelerimizle bu şehre ivme kazandıracağız.Atalarımız “Ot kökünde kurur, kökünde büyür” demişler. 7 Bin yıllık tarihi bir geçmişi bulunan Tokat’ın her alanında yeniden küllerinden doğmasını sağlayarak, hak ettiği değeri kazandıracağız inşallah. Bu anlamda 2020 yılını yatırım yılı ilan ettik. Yapılacak yeni yatırımların, yapacağımız çalışmaların şehrimize hayırlar getirmesini dilerim.Bu gelişime emek veren, katkı sağlayan tüm hemşerilerimize ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.


" BAŞKAN EROĞLU, 2019 YILINI DEĞERLENDİRDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU, 2019 YILINI DEĞERLENDİRDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU, 2019 YILINI DEĞERLENDİRDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku