takip et takip et takip et
Köşe Yazıları

6 Aralık 2019 - 13:29:02 - 466 Okunma

Basın dediğin…

Beni ilgilendirmez, aman heeriii sen de gibi ganruhluk ile daha baştan başlıktan hoşlanmayıp geçenlerin var olabileceği bir ortamda Allah aşkına, meslek aşkıyla bu satırların çok daha itinalı okunmasını arzu ederek başlamak isterim.
Şu Tokat’ta yahut da yurdun her bir tarafında, bulunduğu ortama ‘kötü enerji’ saçan tiplerin o enerjilerini yerle yeksan edecek bir güç var olmuş mudur, bilemem. Amma velakin bu tipi tiplerin ortamı kirletmelerine, hevesi olanları köreltmelerine fırsat vermemeyi hayatımın ilkesi bildim.
Çünkü kirletiyorlar… Kalbi kirliliklerini, elinden, dilinden ayağından, gözünden çıkararak çevreye saçıyorlar. Kara çalmak için fırsat buldukları her ortamda ellerini çamur etmekten geri durmuyorlar.
Bu tipi tiplerin varlığını Allah şahit ki bu ile de hizmet gönüllülerine de en büyük fren olarak görenlerdenim.
Basın dediğin profesyonelliği ile temiz su misali şeffaf finansıyla, toplumsal kötülüğe yol açan tüm tipi tiplerle mücadele eder. Fısıltıların şehirde yaşattığı kaosa fırsat doğurmaz!
Fitne fesattan, dedi-kodu ile yıpratma, şantaj ve sus parasıyla yolunu bulmaya çalışanlarla profesyonel mücadeleyi verir.
Ülkenin de şehrin de buna çok ama çok ciddi ihtiyacı vardır.
Basın dediğin, derdi helalinden, alın teriyle, emeğiyle iş üretenin yanındadır. Bu helal mücadeleyi suistimal eden, sömüren tüm insan hakkı yiyenlerin karşısındadır. Hem de tüm inancıyla, kararlılığıyla…
Böylesi bir niyetle yol alan basın kimin işine gelmez ise, bilirim ki o kişinin niyeti kirlidir. O kişinin yanımda da yöremde de ilimde de var olmasını, prim yapmasını istemem…
Bir vesile ile yukarıdaki satırları yazarken gönlüm arzu eder ki başta meslektaşlarımın desteğini alayım. Alayım ki, ortamı pisletenler ile temizlemek isteyenlerin ayrımını, dostu düşmanı tanıyayım.
Kamuoyunca açıkça bilinmesini isterim.
Söz söyleme fikir yürütme cesareti olmalı… En nihayetinde insan ve adam dediğinin iyilikle yol yürüme ve hedefe varma niyeti olmalıdır. Riyakarlığa meyletmemelidir. Bu niyetle yol almak isteyenlerle inşallah gelecek günlerin rotasını belirlemek arzumdur.
Tüm arkadaşlarımı etiketlemiş sayarım. Dostum, arkadaşım olanın da cesurca fikirlerini, yorumlarını okumak isterim. Ki bu mücadele daha kararlı ve güçlü olsun.
Buyurun…

"Fatih Kılıç" diğer yazıları için tıklayın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma BeConvert codlio web tasarım ajansı kutrtv ilhan kut kimdir
html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf