takip et takip et takip et
Başçiftlik

1 Mayıs 2020 - 541 Okunma

BAŞÇİFTLİK’TE YAŞLILARA SICAK YEMEK DAĞITIMI

Abone Ol

Başçiftlik’te Jandarma ekipleri ve Başçiftlik Belediyesi el ele Karacaören Mahallelerindeki yaşlılara sıcak yemek dağıtımına devam ediyor.

Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel, korona virüs ile mücadele kapsamında vefa sosyal destek çalışmaları ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Başkan Tuncel, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

BİZ SİZLER İÇİN VARIZ

Her yıl olduğu gibi bu yıl Ramazan Çadırımızı Dünyada Meydana gelen COVID-19 (KOVİD-19), uzun adıyla Koronavirüs hastalığı sebebiyle kuramadık. Ancak İlçemiz nüfusunun yaş ortalamasının çok yüksek olması hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın çok olması sebebiyle bu ramazan boyunca İlçe merkezinde 200 kişiye Karacaören Mahallelerinde 50 kişiye ve Kamuda Çalışan, İlçe Devlet Hastanesinde görevli Nöbetçi personele 15 Emniyet Personelimize 10 Jandarma Personelimize 20 kişilik Sıcak yemek veriyoruz. Her gün yaklaşık 300 kişiye sıcak yemek servisini bizzat evlerine bırakmak suretiyle vatandaşlarımıza hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bu organizasyonda emeği geçen İlçe Kaymakamlığımıza katkı sağlayan tüm hemşehrilerimize ve çalışan tüm Personelimize teşekkür ediyorum.

EVDE KALIN SAĞLIKLI KALIN

Biz Sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Allah bir daha ülkemize böyle bir hastalığı göstermesin.”


" BAŞÇİFTLİK’TE YAŞLILARA SICAK YEMEK DAĞITIMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞÇİFTLİK’TE YAŞLILARA SICAK YEMEK DAĞITIMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞÇİFTLİK’TE YAŞLILARA SICAK YEMEK DAĞITIMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku