takip et takip et takip et
Başçiftlik

31 Mart 2020 - 373 Okunma

BAŞÇİFTLİK KAYMAKAMLIĞINDAN UYARI

Abone Ol

Başçiftlik Kaymakamlığından yapılan uyarıda ilçeye Büyükşehirler ve diğer illerden gelenler olduğunun tespit edildiği ve gelenlerin 14 gün karantina kuralına uymaması halinde haklarında yasal işlem yapılacağı duyuruldu

TAKİP EDİLECEKLER

Başçiftlik Kaymakamlığından yapılan duyuru şöyle: “İlçemize özellikle büyük şehirlerden ve diğer illerden vatandaşlarımızın geldiği tespit edilmiştir. Bu vatandaşlarımızı hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığını düşünerek 14 gün boyunca kendi evlerinde ‘Gönüllü karantina’ya davet ediyoruz. Acil ihtiyaçları dışında dışarı çıkmamalarını, çıktıklarında ise maske ile dolaşmalarını, evlerine misafir kabul etmemelerini ve sosyal mesafe kurallarına uymaları önemle rica olunur. Bu durum hem Kolluk Birimlerimizce hem de muhtarlarımız tarafından takip ve kontrol edilecektir. Uyarılara uymayanlar hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağı ilanen duyurulur. Başçiftlik Kaymakamlığı”

EKİPLER KONTROLE DEVAM EDİYOR

Öte yandan İlçe Jandarma, Emniyet ve Sağlık personeli ilçe giriş ve çıkışlarında yayınlanan genelge doğrultusunda kontrollere devam ediyor.


" BAŞÇİFTLİK KAYMAKAMLIĞINDAN UYARI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞÇİFTLİK KAYMAKAMLIĞINDAN UYARI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞÇİFTLİK KAYMAKAMLIĞINDAN UYARI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku