takip et takip et takip et
Manşet

2 Kasım 2019 - 620 Okunma

BAŞÇİFTLİK KAYAK MERKEZİNE TELESKİ SİSTEMİ

Abone Ol

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan ‘Başçiflik Kayak Merkezi Teleski sistemi alımı ve montajı’ projesine hibe desteği.

Başçiftlik Köylere hizmet götürme birliği, Başçiftlik Kaymakamlığı, Başçiftlik Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Mali Destek Programına sunulan “ Başçiflik Kayak Merkezi Teleski sistemi alımı ve montajı “ projesi hibe almaya hak kazandı.

Teleski, kayak merkezlerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiş olan teleskiler, kayakçıları T-Bar (Çekme görevini sağlayan ekipman) ile çekerek alt noktadan üst noktaya çıkarmaktadır. Sabit klemli teleferik grubu içerisinde yer alan Teleskiler; kayak merkezlerinde kısa mesafeler için kullanılmaktadır.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Proje için desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Dr. Ozan Balcı’ya, Başçiflik Kaymakamlığına, Başçiftlik Köylere hizmet götürme birliğine, Başçiflik Belediyesine, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, Tokat OKA yönetimine teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verildi.


" BAŞÇİFTLİK KAYAK MERKEZİNE TELESKİ SİSTEMİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞÇİFTLİK KAYAK MERKEZİNE TELESKİ SİSTEMİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞÇİFTLİK KAYAK MERKEZİNE TELESKİ SİSTEMİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku