takip et takip et takip et
Gündem

6 Kasım 2019 - 241 Okunma

BARIŞ PINARI HAREKATINDA YARALANAN ASKERE ZİYARET

Abone Ol

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, Barış Pınarı Harekatında yaralanan Uzman Çavuş Zülfikar Sönmez’i ziyaret etti.

İl Müdürü Mahmut Özdemir, Barış Pınarı Harekatında çıkan çatışmada yaralanan Ulaştırma Uzman Çavuş Zülfikar Sönmez’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yapılan ziyarette İl Müdürü Mahmut Özdemir’e Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Adnan Tanrıverdi, Şehit Yakınları ve Gaziler Birim Sorumlusu Fatih Öztürk ve Öğretmen Necmettin Gürer eşlik etti.

İl Müdürü Özdemir, ziyarette yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu, kararlılığı ve ordumuzun başarısı ile bu harekattan alnımızın akıyla muzaffer çıktık. Sen ve senin gibi vatan evlatlarımızın sayesinde tüm dünyaya bir ders verdik. Bu uğurda kiminiz gazi oldunuz, kiminiz şehadete ulaştınız. Rabbim, şehitliği ve gaziliği herkese nasip etmez. Millet olarak sizler ile gurur duyuyoruz. Rabbim inşallah tekrar yaşatmaz. Bu vesile ile sana ve senin nezdinde yaralanan arkadaşlarına geçmiş olsun der, şehadete ulaşan askerlerimize de Allah’tan rahmet dilerim.” Dedi.

Uzman Çavuş Zülfikar Sönmez, ziyaretleri için İl Müdürü Özdemir ve beraberindekilere teşekkürlerini sunarken, tedavisi tamamlandıktan sonra görevinin başına geri dönmek istediğini ifade etti.


" BARIŞ PINARI HAREKATINDA YARALANAN ASKERE ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BARIŞ PINARI HAREKATINDA YARALANAN ASKERE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BARIŞ PINARI HAREKATINDA YARALANAN ASKERE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku