takip et takip et takip et
Gündem

12 Ekim 2019 - 154 Okunma

BARIŞ HAREKATINA “BAL”LI DESTEK

Abone Ol

Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliğince Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçiğe göndermek için ücretsiz bal toplama kampanyası başlatıldı.

Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliğince Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek vermek amacıyla ilginç bir kampanyaya imza atıldı. Kampanya kapsamında birlik üyelerinden ücretsiz bal toplanacak ve toplanan ballar sınırda operasyona katılan Mehmetçiğe gönderilecek. Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin üyelerimize çağrıda bulunuyoruz. Değerli arkadaşlar, meslektaşlarım, kahraman Mehmetçiğimiz ülkemizin güvenliği için Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı’nı gerçekleştirmektedir. Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği olarak tüm üyelerimizden ücretsiz bal toplayarak askerlerimize moral ve motivasyon için armağan etmek istiyoruz. Maksadımız Mehmetçiğimize moral sağlamaktır.

MEVZU BAHİS TÜRKİYE OLUNCA BİR OLURUZ

Ülkemizin güzel insanları mevzu bahis Türkiye olunca tek çatı altında kenetlenmiştir. Bir kez daha bir olduk, iri olduk, diri olduk. Yedi düvel bizden korksun. Teröre en çok şehit veren iller arasında yer alan Tokat’ta, Mehmetçiğimize büyük bir destek vardır. Dualarımız, kalbimiz onlarladır. Allah yar ve yardımcıları olsun.” dedi.


" BARIŞ HAREKATINA “BAL”LI DESTEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BARIŞ HAREKATINA “BAL”LI DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BARIŞ HAREKATINA “BAL”LI DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku