takip et takip et takip et
Gündem

5 Mart 2021 - 400 Okunma

Bamer Bursa Veri Kurtarma

Abone Ol

BAMER (Bilişim Analiz Merkezi) 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur. Firma veri kurtarma, adli bilişim ve bilgi güvenliği alanlarında uzman personelce uluslararası donanımlarla clean room (Temiz oda ) ortamında ISO 9001 ve ISO 27001 güvenlik sertifikaları ile hizmet vermektedir. 

Firmanın veri kurtarma alanında 10 bin donör disk arşivi ile gelen disklere mekanik arızalarda en kısa sürede müdahale ederek veri kurtarma işlemi yapabilmektedir. Firma fiziksel arızalı disklere müdahalede Bursa’nın tek firması olması hasebiyle civar iller olan Kütahya, Balıkesir, Yalova, Eskişehir ve Bilecik tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Firmamız son teknolojiye sahip laboratuar ortamında  %100 gizlilik kuralları riayet ederek ssd disk, harici disk, nvme m2 sata disk, raid sistem, nas server, cep telefonu, dvr güvenlik kamerası flash bellek, sd kart gibi veri depolama ünitelerinden verilerinizi kurtarıyoruz.

Bamer Bursa Veri Kurtarma

Bamer Bursa Veri Kurtarma siz değerli müşterine kalite politikamız gereği sahip olduğu modern teknolojiler sayesinde %100’e varan başarı oranı ile bilgisayarınız ve telefonunuzdan güvenle veri kurtarma işlemlerinizi sağlıyoruz.


" Bamer Bursa Veri Kurtarma konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Bamer Bursa Veri Kurtarma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Bamer Bursa Veri Kurtarma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku