takip et takip et takip et
Gündem

13 Temmuz 2020 - 439 Okunma

BAKAN PAKDEMİRLİ’NİN VALİLİK VE BELEDİYE ZİYARETİ

Abone Ol

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Tokat temasları kapsamında Valilik ziyaretinde bulundu.

Valilik ziyaretinde Valilik Şeref Defterini imzalayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tokat’ta devam eden kamu yatırımları ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’dan bilgi aldı.

Bakan Bekir Pakdemirli’ye şehre dair bilgiler veren Vali Dr. Ozan Balcı, tarihi bir kent olan Tokat’ın tarihsel, kültürel ve doğal anlamda demlenmiş bir şehir olduğunu ifade ederek tarımsal anlamda potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Tokat’ın kalkınması ve gelişmesi, Tokatlı vatandaşların huzuru ve refahı için eğitim, tarım, spor, kültür-turizm gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’ta uyumlu bir birliktelik var. Tokat’ın imarı ve ihyası için hep birlikte çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile inşallah tarımsal üretimin artması için çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Ziyarete Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Genel Müdürler ve İl Müdürleri eşlik etti.

Bakan Pakdemirli Belediyeyi Ziyaret Etti

Daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bakanlık temsilcileri, Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt beraberinde Belediye Başkanlığını ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Bakan Pakdemirli  “Hızla büyüyen Tokat, önemli yatırımlarımıza ev sahipliği yapıyor. İnşallah daha nice projelerle, şehrimizi çok daha iyi noktalara birlikte ulaştıracağız.” dedi.


" BAKAN PAKDEMİRLİ’NİN VALİLİK VE BELEDİYE ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAKAN PAKDEMİRLİ’NİN VALİLİK VE BELEDİYE ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAKAN PAKDEMİRLİ’NİN VALİLİK VE BELEDİYE ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku