takip et takip et takip et
Gündem

7 Eylül 2019 - 240 Okunma

BABALAR VE ÇOCUKLAR SABAH NAMAZINDA BULUŞACAK

“81 ilde Babalar ve Çocuklar Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği kapsamında Tokatlılar yarın sabah namazında Alipaşa Camisinde buluşacak.

“81 ilde Babalar ve Çocuklar Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği kapsamında Tokatlılar yarın sabah namazında Alipaşa Camisinde buluşacak.

Cihannüma Derneğinin “81 ilde Babalar ve Çocuklar Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği 8 Eylül Pazar günü(bugün) bütün Türkiye’de şehir merkezlerindeki camilerde gerçekleştirilecek.

Cihannüma Derneği “81 ilde Babalar ve Çocuklar Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği düzenleyiyor. Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği Resmi twitter hesabından yapılan, “8 Eylül Pazar 81 İlde Babalar ve Çocuklar Sabah Namazında Buluşuyor. Kuşaklar arasındaki bağ güçlensin. Büyükler örnek alınsın, küçüklere örnek olunsun. Tut çocuğunun elinden, tut babanın elinden gel. Bu güzellik kaçmaz.” duyurusu büyük ilgi gördü.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği Tokat Temsilciliğince Tokat Alipaşa Camisine bütün Tokatlılar davet edildi. Etkinlik kapsamında sabah namazı sonrası verecek vaazın ardından katılımcılara çorba ikram edilecek.


" BABALAR VE ÇOCUKLAR SABAH NAMAZINDA BULUŞACAK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BABALAR VE ÇOCUKLAR SABAH NAMAZINDA BULUŞACAK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BABALAR VE ÇOCUKLAR SABAH NAMAZINDA BULUŞACAK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku