takip et takip et takip et
Gündem

11 Kasım 2010 - 20 Okunma

AYDOĞAN’DAN ARSLAN’A TAM DESTEK

Abone Ol

AK Parti milletvekili aday adayı Av. Mustafa Arslan’ın nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Aydoğan “Biz kendisini uzun zamandan beri yakinen tanıyoruz. Ulaşabileceği her yere bir telefon kadar yakın olduğuna da şahidiz ayrıca. Kendisinin yaptıklarını da yapacaklarının teminatı olarak kabul ediyoruz. Tokat’la ilgili biz bir şeyler biliyorsak kendisinden çok şeyler bekliyoruz. İnşallah çıktığı bu yolda hedeflediği yere ulaşır. Sadece Tokat’la ilgili değil, Türkiye ile ilgili bir takım perspektifler ortaya koyacağına canı gönülden inanıyorum. Elimizden ne geliyorsa da yapmaya hazırız. Kendisine sonuna kadar kefil olduğumuzun altını özellikle çiziyorum. Bugüne kadar Tokat’a adliyede hukukta yardımcı olduğu gibi hakkaniyetle Ankara’da da bizlere hizmet edecek. Eminim ki gecesi gündüzü olmayacak. Türk insanının hizmetinde olacağından kuşkum yok.” diyerek Mustafa Arslan’a bu yolda tam destek verdi.

Ahmet Hamdi Aydoğan’ın övgü ve güvenine layık olmaya çalışacağını belirten Arslan ise “Bu iltifatlara mazhar olmak için geceli gündüzlü, durmadan yorulmadan çalışacağız. Bildiğiniz gibi temayül yoklaması neticelendi ve biz iyi bir netice elde ettik. Bunun dışında dün Ak Parti Genel Merkezi’nde bir mülakat yapıldı ve çok olumlu geçti. Aday adaylarının tespitiyle seçim süreci devam ediyor. Aday olarak listeye girdiğimizde ve sonrasında sivil toplum kuruluşlarıyla devreye girerek, sivil inisiyatifi yanımıza alarak ve onlarla istişare ederek, halkın diğer katılanlarıyla birlikte siyaset arasındaki köprüyü kurmaya çalışacağız. Bugüne kadar siyaset ve sivil toplum kuruluşları arasında bizim arzu ettiğimiz manada bir birliktelik sağlanamadı. Bu birlikteliği sağlayıp sivil inisiyatifin görüşlerini dikkate alarak siyaset yapacağız. Amaç Ak Partinin 2023 vizyonunda Tokat’ın daha iyi bir yere gelmesi ve daha iyi hizmetlere kavuşmasıdır.” dedi.


" AYDOĞAN’DAN ARSLAN’A TAM DESTEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere AYDOĞAN’DAN ARSLAN’A TAM DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda AYDOĞAN’DAN ARSLAN’A TAM DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku