Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.313,37 1,98%
Çeyrek Altın 2.298,00 1,19%
Yarım Altın 4.584,00 0,61%
Tam Altın 8.957,55 1,21%
Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Tokat’ta seçim çalışmalarını sürdürdü

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Tokat’ta seçim çalışmalarını sürdürdü

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 22:28:19

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, seçim çalışmalarını memleketi Tokat’ta yoğun bir şekilde sürdürüyor. CHP milletvekili adayı Ayhan Karabekiroğlu, CHP il ve ilçe başkanları, Avcılar Belediyesi meclis üyeleri İsmet Çelik, Sevgican Yeşilırmak, Fatih Belediyesi meclis üyesi Nazmiye Akarslan Durgut ve diğerleriyle birlikte esnaf ve vatandaşlarla buluşan Hançerli, Almus, Artova, Yeşilyurt, Pazar, Sulusaray, Çambalı, Kızılcaören, Yağsiyan, Erbaa, Niksar, Bereketli, Bozyalı ve Üzümören’de muhtarlarla bir araya geldi. Hançerli, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri sundu.

Hançerli daha sonra Reşadiye Belediyesi ve CHP ilçe yönetimi, Ataköy Belediyesi ve CHP ilçe yönetimi ve Almus Belediye Başkanı’nı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

“Değişimin zamanı geldi, Tokatlılar da artık baharı yaşamak istiyor” diyen Hançerli, 14 Mayıs seçimlerinin ülke açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Hançerli, “Tokat’ta bahar, memleketimin dört bir yanını sarmış. Bahar, 14 Mayıs sonrasında tüm Türkiye’de gelecek ve hepimizin yüzü gülecek. Millet artık baharı yaşamak istiyor. Değişim havası memleketim Tokat’ta var” şeklinde konuştu.

Tokatlılar da tüm Türkiye’de olduğu gibi heyecanla 14 Mayıs’ta baharın gelmesini beklediklerini dile getiren Hançerli, 13. Cumhurbaşkanı adayları Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde gerçek sorunların gerçek çözümlerle çözüleceğini söyledi.

Yoğun bir programın ardından Tokat’ta seçim çalışmalarını tamamlayan Hançerli, umut dolu mesajlar vererek Tokatlı hemşehrilerine teşekkür etti.

DİKKAT!  KAYMAKAM ÇİFCİ'DEN VEDA MESAJI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments