takip et takip et takip et
Artova

5 Eylül 2019 - 426 Okunma

ARTOVA’DA NOHUT HASADI YAPILDI

Abone Ol

Artova ilçesi Taşpınar köyünde nohut hasat töreni düzenlendi. Törende Vali Dr. Ozan Balcı, biçerdöver kullanarak, hasat yaptı. 

Artova ilçesi Taşpınar köyünde nohut hasat töreni düzenlendi. Törende Vali Dr. Ozan Balcı, biçerdöver kullanarak, hasat yaptı.

Tarım Tokat kapsamında Tokat Valiliği,  Artova Kaymakamlığı ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Taşpınar köyünde nohut hasadı programı gerçekleştirildi.  Vali Dr. Ozan Balcı, programda biçerdöver kullanarak nohut hasadı yaptı. Vali Dr. Ozan Balcı, hasat sonrasında yaptığı açıklamada, “2023 Türkiye projeleri kapsamında Tarım Tokat’ı başlattık. En temel özelliğimiz Tokat Türk Tarımı’nın parlayan yıldızıdır. Çiftçinin dostuyuz, üreticinin dostuyuz. Tarımsal faaliyetleri, hayvancılık faaliyetlerini destekliyoruz. Biz her zaman çiftçimizin yanındayız, onların zenginleşmesinden mutluluk duyuyoruz. Bugünkü nohut hasadımız hayırlı, uğurlu olsun. Tüm çiftçilerimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.


" ARTOVA’DA NOHUT HASADI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ARTOVA’DA NOHUT HASADI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ARTOVA’DA NOHUT HASADI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku