takip et takip et takip et
Artova

13 Nisan 2020 - 369 Okunma

ARTOVA VE TURHAL’DA POLİS HAFTASI

Abone Ol

Türk Polis Teşkilatının 175.yıl kutlama programı çerçevesinde Turhal ve Artova Emniyet Müdürlüğü tarafından program düzenlendi.

Türk Polis Teşkilatının 175.yıl kutlama programı çerçevesinde Turhal Emniyet Müdürlüğü tarafından Belediye önündeki Cumhuriyet meydanında çelenk sunma programı gerçekleştirildi. Programa İlçe Emniyet müdürü Tahsin ŞAHİN Ve 6 Polis memuru katıldı. Program saygı duruşu ve istiklal marşı akabinde Atatürk anıtına çelenk sunulması ile devam etti. Program sonrasında Turhal Belediyesi Zabıta müdürlüğü tarafından Emniyet müdürlüğü personeline yaş pasta ikram edip haftalarını kutladılar. İkram edilen pastayı emniyet müdürü Tahsin şahin kesti. Pasta daha sonra korona virüs tedbirleri kapsamında önlem için  polis memurlarına ikram edilmek üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

ARTOVA’DA KUTLAMA

Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıldönümü Artova’da kutlandı. 175. Yıldönümü kutlaması korona virüs önlemleri altında gerçekleştirildi.

            Artova Kaymakamlığı bahçesinde düzenlenen törende İlçe Emniyet Amiri Fatih Kaptan tarafından Atatürk büstüne çelenk sunumu gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden törenden sonra herhangi bir kutlama programı olmayacağı paylaşıldı.

Dünyada ve ülkemizde büyük bir tehdit oluşturan korona virüs salgınına karşı törene katılım sınırlı sayıda tutulurken, tören boyunca sosyal mesafenin korunmasına dikkat edildi.


" ARTOVA VE TURHAL’DA POLİS HAFTASI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ARTOVA VE TURHAL’DA POLİS HAFTASI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ARTOVA VE TURHAL’DA POLİS HAFTASI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku