takip et takip et takip et
Gündem

18 Ağustos 2020 - 732 Okunma

ARTOVA ADLİYESİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Abone Ol

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, bazı ulusal ve yerel medya kuruluşlarında yayımlanan “Artova Adliyesi karantinaya alındı” başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığı kaydedildi. Açıklamada, Artova ilçesinde filyasyon ekiplerinin yaptığı çalışma sonrasında adliye personeli olan 2 kişinin (covid-19) testinin pozitif çıkması ve izole edilmeleri üzerine yargılama faaliyetinin yürütülmesi sırasında ortaya çıkacak riskleri önlemek amacıyla personel yerine görevlendirme yapıldığı ifade edildi. Adliyenin hizmet verdiği hükümet konağının 14 Ağustos 2020 tarihinde 10:00-14:00 saatleri arasında ilaçlama yapılması nedeniyle zehirlenme riskine karşı kapalı kaldığı ve onun dışında adliyede işi olan vatandaşlara hizmet verilmeye devam edildiği belirtildi.

“KAMUOYUNA AÇIKLAMA”

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bazı Ulusal ve Yerel Medya Kuruluşlarında yayımlanan gerçeği yansıtmayan “Artova Adliyesi karantinaya alındı” haberi ile ilgili olarak kamuoyuna açıklama yapılması zarureti hâsıl olmuştur.  Artova ilçesinde filyasyon ekiplerinin yaptığı çalışma sonrasında adliye personeli olan 2 kişinin covid-19 testinin pozitif çıkması ve izole edilmeleri üzerine yargılama faaliyetinin yürütülmesi sırasında ortaya çıkacak riskleri önlemek amacıyla personel yerine görevlendirme yapılmıştır.  Adliyenin hizmet verdiği hükümet konağı 14/8/2020 günü, 10:00-14:00 saatleri arasında ilaçlama yapılması nedeniyle zehirlenme riskine karşı kapalı kalmış, onun dışında adliyede işi olan vatandaşlara hizmet verilmeye devam edilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”


" ARTOVA ADLİYESİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ARTOVA ADLİYESİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ARTOVA ADLİYESİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma codlio web tasarım ajansı
tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla tıkla