takip et takip et takip et
Gündem

13 Ağustos 2020 - 488 Okunma

ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ

Abone Ol

Tokat Belediyesi’nce sebze hali yanında bulunan boş alanda arabalı açık hava sineması etkinliği düzenlendi. Arabalı düzenlenen etkinliğe sürücüler alana araçlarıyla, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak etkinlik alındı.

Etkinliğe belediyeye müracaat eden vatandaşlar ailesi ile birlikte geldi. Belediye ekipleri ‘7’nci Koğuştaki Mucize’ isimli filmi izlemek için gelen vatandaşlara gazoz ve patlamış mısır ikram etti. Film izlemeye gelen vatandaşlara film başlamadan önce ise hokkabaz tarafından ateş gösterisi yapıldı.

Film izlemek için ailesi ile birlikte alana gelen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Güzel bir geleneği yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocukluğumuzda böyle yazlık sinemalar olurdu. İnsanlar gerek açık havada, gerekse böyle arabaları ile sinemalara gider izlerlerdi. Biz de bu nostaljiyi yeniden getirenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tokat halkını Tokat insanını özellikle şu salgın döneminde evlerinde sıkılıyorlar en azından böyle bir etkinlikte de aileleri ile beraber arabalarında güzel bir sinema filmini izlemenin zevkini tatsınlar istedik. Tabi bir ilki başlattık. Dört hafta boyunca her hafta salı günü bir filmimiz ile buluşacağız” dedi.


" ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku