Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.323,76 0,81%
Çeyrek Altın 2.248,00 -1,83%
Yarım Altın 4.471,00 -2,08%
Tam Altın 8.826,89 0,10%
Apple Watch kullanıcıları tepkili: Yeni güncelleme kullanıcı deneyimini etkiledi!

Apple Watch kullanıcıları tepkili: Yeni güncelleme kullanıcı deneyimini etkiledi!

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 06:24:30

APPLE WATCH 9.5 SÜRÜMÜ KULLANICILARINI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

Teknoloji lideri Apple’ın akıllı saati Apple Watch, sürekli olarak güncellenerek geliştirilmeye devam ediyor. Ancak, son güncelleme kullanıcılar için hayal kırıklığına sebep oldu. Kullanıcı arayüzünde herhangi bir yenilik getirmeyen yeni watchOS sürümü, bazı görüntü hatalarına neden oldu.

Yeni Apple Watch sürümü watchOS 9.5, diğer cihazlarda olduğu gibi kullanıcı deneyimini artırmak yerine, kullanıcıları yeşilimsi bir arka plan ışığına karşı karşıya bıraktı. Sosyal medyada peş peşe yapılan hata bildirimlerinde Apple Watch kullanıcıları, cihaz kullanımında yeşile yakın bir arka plan ışığıyla karşı karşıya kaldıklarını aktardılar.

Bu hatanın, Apple’ın bilerek uyguladığı bir yenilik olmadığı, sadece bir güncellemenin bir hatası olduğu düşünülüyor. Özellikle bildirim ekranında belirgin bir şekilde görüntülenebilen hatanın bir sonraki watchOS güncellemesiyle çözüme kavuşturulması bekleniyor.

Yıllardır beklenen bir özellik ise WatchOS tasarımının değişeceği yönündeki haberlerdir. Yeni WatchOS güncellemesiyle birlikte tasarımın değişeceği bildirildi. Hem Apple Watch Serisi 9’un lansmanına hazırlanan Apple, hem de mevcut cihazlarındaki kullanıcı deneyimi noktasındaki başarısını korumak için performans odaklı yeniliklerle çalışmalarına devam edecektir.

Sizler de watchOS 9.5 sürümüyle ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Bu hatayla karşılaştınız mı? Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

DİKKAT!  En Ucuz Takipçi Satın Alma Hizmetleri
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments