Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.299,31 0,89%
Çeyrek Altın 2.291,00 0,88%
Yarım Altın 4.595,00 0,86%
Tam Altın 8.850,65 0,24%
APK Uygulama Yapma Sitesi (Web Sitesini APK Yapma)

APK Uygulama Yapma Sitesi (Web Sitesini APK Yapma)

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 23:38:49

APK uygulama yapma sitesi, web sitenizi APK’ye dönüştürerek kolayca mobil cihazlarda kullanılabilir hale getiren bir araçtır. Kolay kullanımı sayesinde herhangi bir kodlama deneyimi olmayan kullanıcılar bile kendi APK uygulamalarını hazırlayabilirler. Sitenizin trafiğini artırmak ve kullanıcılarınızın mobil cihazlarında daha kolay erişim sağlamak için APK yapma sitelerini kullanabilirsiniz. Hatta işletmeniz için özel bir APK uygulaması hazırlayarak pazarlama faaliyetlerinizi de geliştirebilirsiniz. APK uygulama yapma sitesi ile web sitenizi anında mobil dostu hale getirin ve kullanıcılarınızla daha iyi bir ilişki kurun.


APK Uygulama Yapma Sitesi ve Uygulaması

APK uygulama yapma sitesi ile kendinize kodsuz bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Kendinize özel olarak uygulama yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

MobiRoller App

Kod yazmadan mobil uygulama

Kod yazmadan mobil uygulama yapma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı yükleyip, MobiRoller hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınızda, uygulamalarınızın listesini göreceksiniz. Uygulamayı İNDİR

WİX

apk uygulama yapma programi

Simgenizi tasarlayın. Hayalinizdeki uygulamayı oluşturmak için düzeni ve hissi özelleştirin. Tek satır kod yazmadan iOS ve Android uygulamaları oluşturun. Uygulamanız, iOS ve Android’in en son sürümleriyle çalışacak şekilde sürekli olarak güncellenir. Wix siteniz, kontrol paneliniz ve uygulama etkinliğiniz gerçek zamanlı olarak senkronize edilir. Siteye buradan https://tr.wix.com/app-builder gidebilirsiniz.

DİKKAT!  Patron Mutlu Son Istiyor Full Izle Tek Parça
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments