Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Ape Coin Nedir? Ape Coin Yorumları

Ape Coin Nedir? Ape Coin Yorumları

ABONE OL
02 Ocak 2023, 04:21:36

Ape coin nedir? ape coin yorumları, ape coin yükselir mi gibi sorularınızın cevabı bu haberimizde.

Ape Coin Ne Kadar?

ApeCoin, CoinMarketCap sıralamasına göre şu anda #30 olarak listelenen bir kripto para birimidir. 24 saatlik işlem hacmi ₺2.038.030.233 TRY’yi geçmiştir ve son 24 saatte yüzde düşmüştür. ApeCoin’in bugünkü fiyatı ₺71,68 TRY’dir. ApeCoin’in piyasa değeri ₺25.894.882.844 TRY’dir ve dolaşımdaki arz 361.250.000 APE coin’tir. ApeCoin’in maksimum arz miktarı 1.000.000.000 APE coin’tir.

Ape Coin Nedir?

ApeCoin, web3’ün öncüsü olarak kurulan ve yönetilen merkezi olmayan bir topluluğu güçlendirmeyi ve teşvik etmeyi amaçlayan APE Ecosystem içinde kullanılan bir ERC-20 idare ve kullanım belirtecidir.

ApeCoin sahiplenenler, ApeCoin DAO’yu yöneten merkezi olmayan idare çerçevesi aracılığıyla kendi kendilerini yönetirler ve ApeCoin DAO Ecosystem Fund’un nasıl kullanılacağına karar verirler. Öneriler, ApeCoin sahiplenenler tarafından onaylanırsa, APE Foundation tarafından yönetilir.

ape coin nedir ape coin yorumlari

Ape Coin Kimin?

ApeCoin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesi tarafından ilham alınarak oluşturulmuş bir merkezsiz projedir. ApeCoin, yükselen APE Ecosystem içinde kullanılmak üzere tasarlandı ve APE Foundation tarafından desteklenmektedir. ApeCoin DAO, APE Ecosystem’i adil ve kapsayıcı bir şekilde inşa etmeyi ve koruyan bir yapı oluşturmayı amaçlamaktadır ve ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapabilecekleri bir altyapı sağlar. APE Foundation içindeki bir yönetim konseyi (Yönetim Kurulu), ApeCoin DAO üyelerinin kararlarını uygulayacaktır. Yönetim Kurulu, günlük yönetim, muhasebe, proje yönetimi ve diğer görevlerin sürdürülmesinden sorumludur ve bu sayede topluluk fikirlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. ApeCoin DAO üyeleri, Yönetim Kurulu üyelerini seçerler.

Ape Coin Yorumları

Ape Coin yorumlarını aşağıdaki yorum kısmından bizlere gönderebilir ve yapılan yorumlara göz atabiliriniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler