takip et takip et takip et
Gündem

1 Kasım 2019 - 444 Okunma

Ankara’da Tokatlı misafirperverliği

Abone Ol

Ankara’daki bürokrat ve iş insanlarımız, üniversiteli gençleri ve akademisyenlerini konuk ettiler.

Ankara’da ikamet etmekte olan hemşehrilerimizin öncülüğünde kurulan Tokatlı İş Adamları ve Bürokratlar Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Beken, Tokat Turhal’dan Ankara’ya giden üniversite öğrencilerini konuk ettiklerini duyurdu. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin öğretim üyesi hocaları ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunacaklarının haberini aldıkları vakit kafileyi Ankara’da karşılamak istediklerini belirtti. Ankara’daki hemşehrimiz Bahri Uzun’un sahibi olduğu Düden Restoran’da yönetici arkadaşlarından Ahmet Pelit’in masrafları karşılamasıyla öğle ve akşam yemeklerini ikram ettiklerini söyledi. Bu vesile ile Ankara’daki kıymetli Tokatlı bürokratlardan Adalet Bakanı Yardımcısı Uğurhan Kuş, Sayıştay Üyesi Ömer Zengin, iş insanlarından Erkan Öztürk ve Ulvi Demiryürek’in Turhal’dan gelen üniversite öğrencileri ile buluştuğunu ve sohbet etme fırsatı oluştuğunu dile getirdi.

Dernek Başkanı Ceyhun Beken gazetemize yaptığı açıklamasında “Turhal’dan üniversite öğrencisi ve akademisyenlerin Ankara’ya geleceğini öğrenmemizle birlikte bir organizasyon yaptık. Ankara’daki bürokrat ve iş insanı hemşehrilerimizle üniversite gençliğini bir araya getirdik. Sağ olsun başta Adalet Bakanı Yardımcımız Uğurhan Kuş olmak üzere Sayıştay Başkanı Ömer Zengin, iş insanı hemşehrilerimiz Erkan Öztürk ve Ulvi Demiryürek de geldiler. Sohbette Bakan Yardımcımız üniversite öğrencileri ve hocalarına hitaben konuşmalarında Ankara’da kendilerinin varlığından haberdar olmalarını, gönül kapılarının açık olduğunu vurguladı. Üniversiteli kardeşlerimiz ve akademisyenlerimiz Ankara’da Tokatlıların kendilerine gösterdiği ilgiden memnun olduklarını dile getirdiler. Tokatlının Ankara’da yalnız kalmayacağını hissettirmiş olduk.” dedi.


" Ankara’da Tokatlı misafirperverliği konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Ankara’da Tokatlı misafirperverliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Ankara’da Tokatlı misafirperverliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku