Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.313,89 2,02%
Çeyrek Altın 2.300,00 1,28%
Yarım Altın 4.585,00 0,64%
Tam Altın 8.957,55 1,21%
Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Rootsuz (Telefondan)

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Rootsuz (Telefondan)

ABONE OL
08 Mayıs 2023, 04:49:55

Android telefonunuzdan silinen dosyaları geri getirmek istiyorsanız köklendirme işlemi yapmanıza gerek yok! Bu yazımızda, kök erişimine gerek duymadan telefonunuzdan silinen fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları nasıl geri getirebileceğinizi öğreneceksiniz. Adımları takip ederek, kaybolan verilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz.

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme: Rootsuz İşlemi ve Yöntemleri

Android cihazlarında silinen dosyaları geri getirmek artık mümkün! Hem rootsuz hem de programsız yöntemlerle dosyalarınızın kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu yazıda, Android silinen dosyaları geri getirme yöntemleri hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

1. Veri Kurtarma Uygulamaları İle Geri Getirin

Android uygulamaları sayesinde silinen dosyalarınızı kolayca geri getirebilirsiniz. Recuva ve Dumpster gibi uygulamalar, sizi adım adım yönlendirerek dosyalarınızı kurtarmanızı sağlar.

1.1 Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu Uygulaması

Yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirmek için, Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama, silinen ögeleri cihazınıza kaydetmenizi sağlar. Önemli dosyaları, fotoğrafları ve videoları anında kurtarabilirsiniz. Ücretsizdir.

1.2 Recuva Programı

Recuva programı, masaüstü veri kurtarma programları arasında en popüler olanlardan biridir. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, adım adım verilerinizi kurtarabilirsiniz.

2. Bulut Yedeklemesi İle Geri Getirme

Bulut yedekleme hizmetleri sayesinde, silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Google Drive veya Google Fotoğraf üzerinden yedekleyebilirsiniz. Ayrıca, bulut depolama hizmetinin çöp kutusunu kontrol ederek, silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

3. Geri Dönüşüm Kutusunu Kontrol Edin

Android cihazlarında geri dönüşüm kutusu bulunmaktadır. Galeri veya klasörünüzü kontrol edebilir, son silinenler veya çöp kutusu gibi yerleri inceleyebilirsiniz.

4. Dosya Geri Yükleme Hizmetlerini Deneyin

Android cihazlarda veriler, belgeler ve resimler kolay kolay silinmeyecektir. Fakat yukarıdaki işlemlerin hepsini uyguladınız ve çözüm bulamadıysanız, o zaman geriye kalan yöntemi deneyebilirsiniz. Telekomünikasyon şirketleri, telefon bayileri veya teknik servisleri arayarak, dosya geri yükleme hizmeti alabilirsiniz.

DİKKAT!  İnsanları bilgilendirmek önemli / Günlük 3422

5. WhatsApp Yedeklemesini Kontrol Edin

WhatsApp ile dosyalarınızı ve resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyalarınızı Google Drive üzerinden ulaşabilir, ancak ulaşamıyorsanız yeniden yükleme seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz.

6. Uygulama Geliştiricisini Deneyin

Uygulama geliştiricinizle iletişime geçerek, kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz. Özellikle de WhatsApp veri tabanı dosyalarınızı indirerek, verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

7. Data Recovery Uygulamasını Kullanın

Data Recovery uygulaması, silinen dosyalarınızı kolayca geri getirebilmenizi sağlar. Basit arayüzü sayesinde, dosya kurtarma işlemi çok daha kolay hale gelir.

Artık Android silinen dosyaları geri getirme işlemlerini rootsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Yüksek verimlilik, uygun fiyat, başarılı sonuçlar ve Kolaylıkla erişebilirlik gibi birçok avantajı ile geri getirme işlemlerini arzuladığınız şekilde yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments