Dolar 32,9244 0.02%
Euro 35,3874 -0.05%
Gram Altın 2.470,23 0,03%
Çeyrek Altın 4.104,00 0,02%
Yarım Altın 8.201,00 0,02%
Tam Altın 16.257,59 0,03%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt Sağlık Bakanı Faheretin Kocaya Tokata Yapılan Sağlık Hizmetlrinden Dolayı Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt Sağlık Bakanı Faheretin Kocaya Tokata Yapılan Sağlık Hizmetlrinden Dolayı Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

ABONE OL
10 Haziran 2024, 18:21:04

Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt ve Anayasa Komisyonu Başkanı,Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında, Bakan Koca’ya Tokat’ta kendilerine gösterilen ilgi ve nazik misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.

Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt ,sağlık alanındaki gelişmeler ve Tokat ilinin sağlık hizmetleri üzerine görüş alışverişinde bulunmak üzere Bakan Koca ile bir araya geldiler. Ziyaretleri sırasında, Bakan Koca’ya Tokat halkının sağlık hizmetlerine olan ilgisinin ve desteğinin altını çizdiler. Ayrıca, Bakan Koca’nın liderliğindeki sağlık politikalarının Tokat ve Türkiye genelindeki olumlu etkilerini takdirle karşıladılar.

Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt, Bakan Koca’ya hitaben, “Tokat’ta bize gösterdiğiniz ilgi ve nazik misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz. Sağlık hizmetlerindeki başarılarınız ve çabalarınız, Tokat halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılama konusundaki güvenlerini artırıyor. Sizin liderliğiniz altında gerçekleşen sağlık politikaları, Tokat’ın sağlık alanındaki gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Bu yöndeki çalışmalarınızda size başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret, sağlık alanında yapılan çalışmaların ve bakanlığın ilgi çekici gelişmelerinin paylaşıldığı verimli bir görüşmeyle sona erdi. Tokat Milletvekili Yusuf Bayazıt ve Anayasa Komisyonu Başkanı, Bakan Koca’ya tekrar teşekkür ederek veda etti.Bu nazik ziyaret, Tokat’ın sağlık hizmetleri alanındaki başarılı işbirliğini ve devam eden desteği vurguladı.

 

İlginizi çekebilecek konular

DİKKAT!  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 101.YILDÖNÜMÜ TOKAT CUMHURİYET MEYDANINDA KUTLANDI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet